Indijas varasiestādes nāk klajā ar paziņojumu par Līgas Skromanes slepkavām. Atklājas pretīgi un negaidīti jaunumi

Savu sašutumu par lietas virzību un izskatīšanu britu ziņu portālam “Mirror” paudis Endrjū Džordans, kurš ir draugs pagājušajā gadā Indijā nežēlīgi nolepkavotajai latvietei Līgai Skromanei.

Līga ar Endrjū iepriekš dzīvoja kopā Īrijā. Šobrīd nelaiķes draugs ir šokēts par Indijas tiesas sistēmu, tās lietu izskatīšanu un virzību, kā arī nosaucis to par “pilnīgu farsu”. Kā galveno iemeslu tam minot, ka latviešu meitenes slepkavas joprojām atrodas brīvībā.

P’ec tiesas sēdes, kuru Endrjū apmeklēja pagājušo ceturtdien Indijā, lai turpinātu izskatīt lietu, vīrietis bija pamatīgā neizpratnē, jo abi slepkavas, kuri apsūdzēti meitenes izvarošanā un nogalināšanā nemaz uz tiesu nav ieradušies. Līdz ar to lieta atkal un atkal tiek atlikta, un, iespējams, to turpinās izskatīt vien nākamajā – 2020.gadā…

‘Kāpēc viņi vispār tika izlaisti pret drošības naudu?” savu sašutumu intervijā Mirror pauž Līgas draugs. ”Ja viņi Līgai nodarīja to, par ko apsūdzēti, tad viņi ir dzīvnieki, kuriem nebūtu brīvi jāatrodas ielās. Ja viņi ir vainīgi, viņi ir acīmredzams drauds sievietēm!”

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...