Milzu skandāls! Ministres Patravičas vīra firma izmaksā algas aploksnēs. Negrasās atkāpties!

Pēc pārbaudes Ramonas Petravičas laulātā Aleksandra Petraviča firmā SIA’’Monēta’’, Valsts ieņēmumu dienests (VID) konstatējis vairākus pārkāpumus, par kuriem atskaites tika sniegtas arī pašai kompānijai. Ar šādu informāciju klajā nākusi ‘’TV3 Ziņas’’ komanda, kas uzsver, ka šī ir viņu rīcībā nonākusi ziņa, kas šobrīd gan ir neoficiāla.

Pats Aleksandrs Petravičs raidījuma radošajai grupai nekādus komentārus nav sniedzis, bet viņa sieva gan izrādījusies runātīgāka-viņa atzinusi, ka pārbaudes iznākumu nezina, un viņa nav tiesīga tos pieprasīt no paša uzņēmuma.

“Es šai uzņēmumā nestrādāju un es nekādā veidā nevaru ietekmēt tā izvēli atļaut vai neatļaut [izpaust pārbaudē konstatēto],” tā “TV3 Ziņām” izteikusies ministre.

VID arī nav izpaudis oficiālu informāciju par pārbaudes rezultātiem, norādot, ka to viņiem aizliedz darīt likumdošanas akts, taču jau šobrīd viņi apsver veikt izmaiņas likumdošanā, kas turpmāk ļautu viņiem šādus rezultātus darīt zināmus sabiedrībai.

Ministru Prezidents Krišjānis Kariņš izteicies, ka, viņaprāt, ministrei Petravičai būtu jānāk klajā ar tieši šiem pārbaudes rezultātiem, lai nebūtu nekādas aizdomas, ka šis uzņēmums jebkādā veidā ir nodarbojies ar jebkādām nelegālām darbībām. Kā tiek vēstīts, Petraviča agrāk strādājusi tieši šajā uzņēmuma. Un kā izrādās, tas nebūt nav viss!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...