Kā Maksimāli Ātri Zaudēt Pāris Liekos Kilogramus, Pie Tam, Neuzņemot Tos Atpakaļ?

Kā nepārēsties?
Kāpēc mēs pārēdamies? Bieži tas ir saistīts ar psiholoģisku atkarību no pārtikas un paradumiem, kas mums ieaudzināti bērnībā, ja neapēdīsi, būsi slikts bērns. Uz pārēšanos ir tendēti tie, kuriem nav pietiekami daudz vitamīnu, minerālvielu un citu uzturvielu! Tāpēc vajadzētu regulāri patērēt augļus, īpaši granātābolus, citronus, kivi un banānus.

1

Pierādīti padomi:

Kefīrs ar kanēli

Stundu pirms sēdieties pie galda, izdzeriet 1 glāzi zema tauku satura kefīru, kam pievienota 1 tējkarote kanēlis. Kanēļa smarža ievērojami samazina apetīti, kuņģis ir piepildīts, neciešamā bada sajūta un uztraukums pirms ēšanas pazūd. Ja jums nepatīk kefīrs- aizstājiet to ar jogurtu!

1

Zaļais šķīvis

Pārklāj šķīvi ar lielām salātu lapām. Tā šķīvis vienmēr šķitīs pilns, un nebūs vēlēšanās uz tā uzlikt vairāk nekā nepieciešams. Svētku beigās salātu lapas var arī apēst: nav daudz kaloriju, bet barības vielas to savā sastāvā ir vērtīgas!

Viss ir izskaidrojams ar procesiem, kas notiek smadzenēs. Aplūkojot tukšu šķīvi, to vēlamies aizpildīt kā tetri: mazliet pārtikas katrā tukšumiņā.

1

Svaiga elpa

Tev var palīdzēt zobu pasta un zobu suka vai piparmētru košļājamā gumija! Ja jūtat, ka jūs gatavojaties pārēsties, dietologi iesaka iztīrīt zobus vai košļāt košļājamo gumiju.
Pārtikas daļiņas, kas iesprūst starp zobiem, māna garšas kārpiņas un “aicina” mūs ēst vairāk.

1

Josta ap vidukli

Aplieciet modernu jostiņu, dodoties uz viesībām. Tiklīdz tā sāk radīt diskomfortu, tas ir signāls- Labi, pietiek!

Ja pie apģērba josta nepiestāv, varat zem apģērba apsiet plānu pavedienu. Starp citu, šī metode izraisa strauju svara zaudēšanu, ja pielietosiet to ikdienā!

1

Burvju instrumenti

Centieties lietot dakšiņu neierastajā rokā, piemēram, ja jūs parasti ēdat ar labo roku, tagad ēdiet ar kreiso. Jums būs visai neērti, kas galu galā liks apēst daudz mazāk.

Izmantojot šo metodi, jūs pievēršat uzmanību tam, ko jūs darāt, un apzināti kontrolējat uzņemtās barības daudzumu. Ne reizi vien pārbaudīts!

1

Šie padomi ir patiešām zelta svarā tiem, kas seko figūrai vai vienkārši vēlas sākt to darīt. Tos var izmantot katru dienu! Jūs pārsteigs rezultāti. Vēl viens padoms: ar šo kontroles programmu var ēst gandrīz jebko! Pat saldumus saprātīgos daudzumos… Tas ir brīnums!

1

Vēl viens neliels triks. Jau minējām, ka kanēļa patīkamais aromāts nomāc apetīti.

Uzpiliniet uz lakatiņa pāris pilienus kanēļa ēteriskās eļļas, tā pasargāsiet sevi no pārēšanās brīvdienu vakariņu laikā! Aromāts būs pa rokai, atliks tikai reizēm ieelpot pikanto smaržu, un vēlme pārēsties nežēlīgi atkāpsies…

loading...