Katrai Sievietei Ir Jāzina Šie Unikālie Triki – Lūk Kāpēc!

Tieši tagad, miljoniem sieviešu visā planētas pārvadā svaigu jaunu ieliktnīti vai divus savās somās. Ja jūs esat viena no šīm sievietēm, jums vajadzētu zināt, ka salvetes un biksīšu ieliktnīši ir domātas  tonnām  citiem nolūkiem  nevis tikai ,lai saturētu  menstruālo plūsmu. Šīs lietas ir pamatā ir  hiper-absorbēšanai, atsvaidzināšanai, ko ietin kokvilnas vienreizējās higiēniskās paketēs un individuāli iepakotās ūdensnecaurlaidīgos  plastmasas traukos.

Ja vēlaties, jūs pat varat saņemt tos vairumā pa vairumtirdzniecības cenām, jūsu vietējā pārtikas preču veikalā , jo pēc tam, kad uzzināsiet, ko vēl šīs lietas var darīt, jūs varētu iegādāties krājumus. Ne visi nēsā līdzi  pirmās palīdzības komplektu.

Izmantojiet tos, lai pārklātu un aizsargātu brūces.
Ja tā notiktu  būtu jāiekļauj pāris salvetes un dažas lentes. Viņi ideāli apturot asiņošanu, kā arī liekot spiedienu uz maziem un lieliem samazinājumiem. Ja tur ir trūkums medicīnas iekārtām, vai arī, ja jūsu saites ir pakļautas netīrumiem , svaiga salvete un lentes palīdzēs tikpat labi.

Izmantojiet tos, lai filtrētu netīro ūdeni
Ja jums ir nepieciešams dzert no strautiem un citiem dabiskiem avotiem ūdeni, var samazināt risku, patērējot  kaitīgus materiālus, izmantojot salveti kā filtru.

Piepildiet lielu konteineru ar apšaubāmu ūdeni. Atvērt jaunu  salveti un uzlikt to uz konteinera. Pielieciet salveti cieši ar lentes, auklas, vai kaut ko citu ko varat izmantot, lai saglabātu salveti vietā. Tad salvete gatavojas, lai filtrētu visus putekļus, oļus,  un pat dažus metālus no ūdens. Lai gan tas vien nenodrošina, ka ūdens ir 100% skaidrs, kaitīgu materiālu un baktērijas tur nebūs, tas ir liels solis, tīrīšanas patēriņā.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...