Medijos pirmo reizi parādījusies iespējamais Valērija Maligina patiesais nāves cēlonis!

Medijos parādījusies diezgan jauna informācija par to, kas īstenībā varēja būt slavenā Latviešu uzņēmēja Valērija Maligina nāves cēloņi. Un to uzzinot daudzi ir diezgan pārsteigti, jo iepriekš nekas tamlīdzīgs medijos nebija sacīts!

Viss ir saistīts ar jaunākās grāmatas izdevumu ar nosaukumu “Vara. Bailes 2.,” kurā tad arī vienā no galvenajām epizodēm tiek atšifrēta telefona saruna, kurā iespējams tikusi atklāta līdzšinējā uzņēmuma Valērija Maligina nāves patiesi cēloņi.

Šī grāmata medijos uzjundījusi īstas jukas, grāmatā ir tikusi publisko telefona saruna starp divām dažādām personām. Vienai personai ir iedots pseidonīms  vārdā Laimiņš, savukārt otrais personai ir iedots pseidonīms vārdā Elīna Naligana. Visi lasītāji pavisam noteikti būs pamanījuši līdzību ar Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu un Valērija Maligina atraitni – Elīnu Maligini vārdiem.

Un tieši šis telefonsarunas nelielais fragments iespējams atklāj Valērija Maligina patieso nāves iemeslu, taču cilvēki pašlaik ir lielā neizpratnē par visu notiekošo lietu.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...