Vai tiešām sievietes ir galvenās pavāres?

article-2335893-06474A69000005DC-370_634x848  Ir radies uzskats, ka sievietes mājās ir galvenās pavāres, bet kāpēc tas tā ir ?

Healthy-Foods-for-Healthy-Skin-for-Men-Women Mūsdienās vīrieši ir galvenās naudas pelnītāji un lielākoties tie nāk mājās tikai vakaros, kad jau sievas vai nu tēlo mājsaimnieces, vai ierodas ātrāk no sava darba, lai varētu paspēt izdarīt sīkumus, pirms ierodas mājās vīrs.


SUPER_FOOD_KATEGORIJA  Visbiežāk sievietes strādā darbus, lai biežāk būtu mājās un varētu atvēlēt laiku mājas uzkopšanai un bērniem, ja tādi ir, taču kā jau mūsdienu vīrieši, atnāk mājās pikti pēc darba un vienmēr grib ēst, tāpēc sievietēm ir jāpagatavo savam vīrietim īstens ēdiens.

woman-preparing-food  Bet vai tiešām tā notiek? Pēc apkopotajiem datiem, var spriest, ka tiešām lielākā daļa sieviešu, apkalpo savus vīriešus, lai tie justos apmiernāti un paēduši, jo kā zināms izcalcis vīrietis, nav īsts vīrietis.

????????????????????????????? Šis fakts daļēji attaisno raksta būtību, jo lielākoties smalkos restorānos strādā vīrieši, bet savukārt mājsaimniecībā vairāk strādā sievietes, kas gluži tā pat kā augsta līmeņa šefpavāri, māk uztaisīt garšīgu ēdienu savam vīrietim un sev.

Bet runa neiet par to, ka tas ir sieviešu pienākums, runa iet par to, ka ļoti daudzām sievietēm tas vienkārši patīk, tādējādi daudzas sievietes gūst baudu, gan taisot pašu ēdienu, gan apmiernot vīrieša vēlmi ar šo ēdieni, radot milzīga gandarījuma sajūtu

 

loading...