Kad Ķermenis Lūdz Palīdzību – 10 Ļoti Svarīgas Pazīmes, Ko Jūs Pavisam Noteikti Nevarat Ignorēt!

Diemžēl, nav daudz cilvēku, kas pievērš uzmanību pazīmēm ko mūsu ķermenis mums dod un darbojas ļoti vēlu. Taču nav daudz cilvēku kas pievērš uzmanību pazīmēm ko dod ķermenis un bieži darbojas pārāk vēlu.

Turpinājumā  ir 10 svarīgas pazīmes, ko mēs nedrīkstam ignorēt:

SAUSA ĀDA

Sausa āda parasti apzīmē E vitamīna deficītu, un tas noteikti ir jaārstē laikus. Mēģiniet ēst vairāk mandeles, neapstrādātas sēklas, kāpostus, augu eļļas, spinātus, zivis un olas, lai palielinātu vitamīna līmeni jūsu sistēmā.

Trausliem matiem un nagiem

Tā ir problēma, kas parasti izraisa nepietiekamu D vitamīna un kalcija līmeni organismā. Lai atrisinātu to, jums ir jālieto dārzeņi, piemēram, kartupeļi un brokoļi, dzert govs pienu, kefīru un jogurtu un ēst vairāk sadīgušus kviešus un graudus.

Cukura alkas

Cukura alkas parasti rodas, ja jūsu nervu sistēma ir izsmelta un vajadzīgas enerģiskas uzkodas. Nemēģiniet uzreiz grābt šokolādes tāfelīti. Ēdiet medu vai tumšo šokolādi lai samazinātu alkas.

Skābo ēdienu alkas

Viena no 10 svarīgākajām pazīmēm ir skābās pārtikas alkas. Ja jums pēkšņi ir skābu ēdienu vēlme , jums iespējams ir kāda veida problēmas ar aknām vai žultspūšli, kas parasti aktivizē skābi saturošu pārtiku. Lieto vairāk citronus un mellenes, lai atrisinātu šo problēmu.

Jūras ēdienu alkas

Jūras pārtikas alkas ir rezultāts joda deficītam, un to var atrisināt, lietojot sausas jūraszāles, flotes pupas, tunci un mencu.

Asiņojošas smaganas

Smaganu asiņošana parasti liecina par C vitamīna trūkumu, tāpēc mēģiniet pārliecināties, ka jūs ēdat pietiekami kāpostus, brokoļus, kivi, ogas, tomātus, zirņus un papaijas katru dienu.

Sāļas pārtikas alkas

Viens no 10 svarīgākajām pazīmēm ir arī sāļās pārtikas alkas. Ja jūs alkstat sāļu pārtiku, tas parasti liecina par iekaisumu vai infekciju dzimumorgānu sistēmā vai urīnceļā.

Uzbudināmība, krampji kājās, zemas kvalitātes miegs

Šīs problēmas izraisa kālija un magnija trūkumu organismā. Lai paaugstinātu minerālvielas līmeņus, jums vajadzētu patērēt vairāk kāpostus, riekstus, Collard, spinātus,linsēklas, saulespuķu sēklas un mandeles.

Sausa elkoņ āda

Ja jūsu elkoņi ir pārāk sausi, tā ir zīme, ka ir vitamīna  A un C deficīts. Mēģiniet lietot vairāk ķirbjus, apelsīnu un aprikozes, lai atrisinātu šo problēmu.

Neapstrādātas pārtikas alkas

Pēdējais no 10 svarīgākajām pazīmēm ir izejvielas pārtikas alkas. Ja jūs alkstat neapstrādātu pārtiku, mēģiniet mierināt kuņģi ar kādu izejvielu augļiem un dārzeņiem!

loading...