Kārlis visai Latvijai atklājis, ko rakstījis vēstulē jau mūžībā aizgājušajam Valteram – Cilvēki asarās

Pēdējās dienās informācija plūst pāri malām saistībā ar Valteru un visiem notikumiem, kas ir atklājušies tikai pēc tam, kad viņš ir devies uz citu pasauli. Par Valtera aiziešanu sēroja teju vai visa Latvija, nemaz nerunājot to, ka Valteru Latvijā zina gandrīz katrs un teju ikviens kaut reizi radio ir dzirdējis Valtera dziesmas, kuras skan ļoti bieži.

Pagājušajā piektdienā 26. oktobrī, visi kolēģi, draugi un ģimenes locekļi atvadījās no Latvijā mīlētā Televīzijas vadītāja un mūziķa – Valtera Frīdenberga, kurš vienmēr bijis pozitīvs, lai arī kāda būtu konkrētā situācija.

Galvenā LTV komanda daudziem zināmajā raidījumā “Aculiecinieks” atskatījās uz vēsturi, jeb Valtera dzīvi, kuru veidoja arī Valtera mīļākie draugi, kolēģi un pat paziņa. Viens no Valtera tuvākajiem draugiem pavisam noteikti ir uzskatāms Kārlis Būmesters.

Lieki teikt, ka Valters un Kārlis ir pazīstami teju jau kopš bērnu kājas, viņi savu draudzību kārtīgi nostiprināja ar bērnu ansambli “Dzeguzīte”. Laiks gāja uz priekšu un viņi kļuva par labākajiem draugiem un ne pa velti!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...