Katrai Sievietei Ir Jāzina Šie Nepārspējamie Triki – Lūk Kāpēc!

Izmantojiet tos, lai filtrētu netīro ūdeni
Ja jums ir nepieciešams dzert no strautiem un citiem dabiskiem avotiem ūdeni, var samazināt risku, patērējot  kaitīgus materiālus, izmantojot salveti kā filtru.

Piepildiet lielu konteineru ar apšaubāmu ūdeni. Atvērt jaunu  salveti un uzlikt to uz konteinera. Pielieciet salveti cieši ar lentes, auklas, vai kaut ko citu ko varat izmantot, lai saglabātu salveti vietā. Tad salvete gatavojas, lai filtrētu visus putekļus, oļus,  un pat dažus metālus no ūdens. Lai gan tas vien nenodrošina, ka ūdens ir 100% skaidrs, kaitīgu materiālu un baktērijas tur nebūs, tas ir liels solis, tīrīšanas patēriņā.

Izmantojiet tos, lai attīrītu slapju kopgaldu.
Ja nepieciešams, salvete var būt praktiski neiznīcināms  kā papīra dvielis. Viņi ir ideāls maza izmēra vienreizējās tīrīšanas gabals.

Vai jums ir netīra mikroviļņu krāsns? Mērcējiet salveti ūdenī  uz  apmēram minūti. Tad varat izmazgāt mikroviļnu krāsni, ja nepieciešams atkārtos ar sausu ,lai uzsūktu atlikušo slapjumu vai netīrumus.

Izmantojiet tos, lai kontrolētu savu svīšanu

Lielas, biezas salvetes var izmantot kā atsvaidzinātāju, ērti un vienreizēji apavu spilventiņi. Vienkārši likt tos uz jūsu kurpes pirms nēsāšanas. Tas ir lielisks risinājums ikvienam ar pārmērīgi sviedrainām kājām.

Jūs varat izmantot arī 2 salvetes kā tūlītējus  padušu sviedru aizsargus. Vienkārši piestipriniet  tos iekšpusē jūsu kreklam- padusēs. Pēc tam, kad viņi ir pilnīgi pilni, aizstāt tos ar jauniem.

Tos izmanto kā krūšu spilventiņus

Ja jūs barojat bērnu ar krūti, netērējiet  savu naudu par krūts spilventiņiem! Tā vietā, sagrieziet dvieli uz pusēm un pielīmējiet jūsu  krūšturim  ar līmi uz muguras.

loading...