Ķīna nākusi klajā ar ļoti būtisku paziņojumu visai pasaulei

Jāņem vērā, ka Ķīnā aizsākās patreizējā pasaules milzu pandēmija, tomēr daudzi joprojām cenšas aizbildināties, ka vīruss radīts mākslīgi un citviet. Protams, ka cilvēki sēžot mājās izdomā dažādas teorijas kā tad nu varētu būt, tomēr aizvien skaļāks fakts paliek par to, ka šis vīruss tik tiešām iespējams ir radīts māklsīgi.

Patreizējie pētījumi un analīzes joprojām oficiāli ziņo, ka konkrētais vīruss uz cilvēku ir pārsnests tieši no sikspārņa. Tomēr konkrētāku datu par to. Tāpat nav zināms, vai šis sikspārnis ir ticis ēsts, vai tam kāds ir pieskāries un tālāk inficējis sevi. Variantu ir ļoti daudz, tomēr šoreiz laiks runāt par būtiskāko.

Lai arī jautājumi ir simtiem, tikai laika gaitā cilvēki spēs uzzināt, kā tieši tas viss aizsākās. Tomēr šoreiz klajā ar nopietniem jaunumiem ir nākusi klajā Ķīnas valdības un tas tik tiešām ir ļoti būtiski.

Lai arī cik dīvaini tas nebūtu, tas viss sākās Ķīnā un par brīnumu ātrajai izplatībai, Ķīna ar to pagaidām ir tikusi galā pirmā, tomēr nav zināms, vai var palaisties otrs vilnis, tomēr situācija tiekot stingri kontrolēt. Taču, ko īsti paziņoja Ķīna visai pasaulei?   (Lai turpinātu lasīt šo rakstu, zemāk spied pogu “Atvērt”vai arī pogu ‘Uzzināt vairāk’)

loading...