Nekādā gadījumā nepērciet šo iecienīto zivi! Tā tiek pārdota visur, bet ir bīstama veselībai!

Ir pienācis laiks domāt par sevi un saviem bērniem. Nacionālā prese raksta, ka šī zivs ir aizliegta daudzās Amerikas un Eiropas valstīs. Ķīmisko vielu, baktēriju, smago metālu un hormonu saturs tajā pārsniedz visus smadzenēm saprotamos standartus. Tas ir par pangasiju. Fakts ir tāds, ka šīs zivis tiek audzētas Mekongas upē Vjetnamā. Tā ir atzīta par vienu no netīrākajām upēm uz zemes. Tas var saturēt arsēnu, toksiskus rūpnieciskus blakusproduktus, metāla piemaisījumus utt.

Turklāt glazūra pangasijas pārdošanai tiek ņemta no Mekongas upes ūdens. Vai vēlaties nobaudīt zivis, kas satur augšanas hormonu? Tad ir pienācis laiks ēst pangasiju. Hormona sastāvdaļa, kas pārņem zivis, ir noslēpums. Ražotājs atteicās sniegt datus Eiropas regulatoriem.

Iedomājieties: savvaļā pēc hormonu injekciju un antibiotiku injekcijas savvaļas zivju izmērs sasniedz četras reizes ilgāku laiku. Tas nozīmē, ka šīs zivis aug četras reizes ātrāk un jūs to visu uzņemat savā organismā. Ja neesat skumji par aknām un iekšējiem orgāniem, tad ar pārliecību varat baudīt pangasiju.

Vēl joprojām nav saprotams, kāpēc tā daudzviet vēl tiek tirgota, bet piemēram lielākajā daļā Amerikas šī zivs jau ir pilnībā aizliegta, jo pēc veiktajām analīzēm saprata, ka tā ircilvēku indēšana, pie tam šīs zivis tiek tirgotas par ļoti izdevīgu naudu, tāpēc daudzi joprojām cenšas iesaitīties šajā biznesā, lai tikai varētu nopelnīt, neskatoties ne uz ko!

Ja viņa ir tik bīstama, tad kāpēc mēs to redzam lielveikalu plauktos? Tā kā šīs zivs fileja ir lētāka! Jo tagad tas ir gandrīz vissvarīgākais kritērijs, izvēloties produktu, vai ne? Sams nesatur omega-3 taukskābes un citas uzturvielas, kas zivīm ir ļoti svarīgas. Lai gan tas garšo labi, tas ir ārkārtīgi kaitīgs veselībai, tāpēc nepērciet to!

Pažēlo sevi un savu ķermeni. Nepērciet produktus, kuru kvalitāte nav pārliecināta.  Esiet veseli un noteikti pārliecinieties par produkta izcelsmi pirms to pērkat, jo šī zivs tik tiešām ir kaitīga organismam un joprojām nav saprotams, kāpēc šī zivs nav aizliegta visā plašajā pasaulē pilnībā.

Avots

loading...