Latviešiem Lielbritānijā Bez Oficiālas Darbavietas Vai Dzīvesvietas Draud Piespiedu Izsūtīšana! Ir Pirmie Aizturētie!

Izrādās, ka Lielbritānija ķērusies pie galējā salmiņa! Lielbritānijas Iekšlietu ministrija sākusi vērsties pret visiem austrumeiropiešiem, tiem nosūtot oficiālu izraidīšanas pavēsti – ja tie nekādā veidā nespēs pierādīt, ka šajā valstī ir oficiāla darba vai dzīves vieta.

Izrādās, ka šo šausmīgo lēmumu saņēmuši jau vairāki Latvijas pilsoņi. 

Ja nosūtītā pavēste tiek ignorēta, tad konkrētais cilvēks tiek nogādāts uz imigrantu aizturēšanas centru. Šāda situācija skārusi jau vairākus latviešus. Pie tam, ja cilvēks ticis aizturēts, tad lielākajā varbūtības situācijā, cilvēks tiek deportēts atpakaļ uz savu dzimto valsti.

Pašlaik viens no spilgtākajiem piemēriem ir latvietis vārdā Gvido, kurš jau imigrantu centrā ievietots vairāk kā pirms 10 dienām.

Visa šī situācija ir izveidojusies tikai tādēļ, ka viņš nav varējis uzrādīt oficiālo īres līgumu, tāpēc konkrētās varas iestādes viņu uzskatījušus par Lielbritānijas bezpajumtnieku. 

Tāpat ziņots, ka kāds no austrumeiropiešiem esot policistiem jautājis palīdzību par to, kā pareizi nokļūt līdz savām mājās, bet tā, kā angļu valoda šim cilvēkam nav bijusi stiprā puse, vīrietis aizturēts un nu tiks deportēts uz savu dzimto vietu. Pie tam, nonākot imigrantu aizturēšanas centrā, cilvēkiem ir ļoti grūti ar kādu saprasties un lūgt palīdzību. Līdzīgas situācijas notiek arī ar vairākiem latviešiem!

ŠĶIR NĀKAMO LAPU UN LASI ŠOKĒJOŠO RAKSTA TURPINĀJUMU!

loading...