Latvijas medijus satricina Liepājas autobusa šofera rīcība, kas izglāba visus 50 autobusa pasažierus no nāves

Liepājas autobusu šoferis izglābj 50 pasažieru. Ilmārs, Liepājas autobusa parka šoferis, izglāba savus 50 pasažierus, ar savu profesionalitāti. 21. Septembra vakaras stundā varēja notikt liela avarija, taču par mata tiesu Ilmārs izglāba visus no smagas avārijas.

Ar šo informāciju dalījās Ieva Dzērve un Toms Debesnieks portālā Liepājniekiem.lv. Šis autobuss devies ceļā no Rīgas uz Liepāju. Notikuma vietā ceļš bijis šaurs, un pretim izbraucis kravas auto, kurš apdzena vēl vienu kravas auto. Toms saka, ka viena nepareiza kustīb, un viņi būtu atradušies grāvī.

Kas Jauns avīzei pats Ilmārs Tīds sacījis: “Tas notika pie Blīdenes – bija nesaprotama vadītāja rīcība. Ja mēs satiktos purns purnā, viens otram iebrauktu pa pusei iekšā. Metu busu pie malas, cik vien iespējams. Kaut kā izlocījos un tiku atpakaļ uz ceļa, bet man atkal vajadzēja saglābt situāciju, jo gāju krusteniski citām mašīnām virsū. Galvenais – neuzskriet virsū nevainīgiem cilvēkiem,” Ilmārs atceras, ka turpat uz šosejas bija vēl astoņi vieglie auto.

Tikmēr smago auto šoferi aizbraukuši tālāk, it kā nekas nebūtu bijis. Tikai jau Skrundā Ilmārs aptvēris, kas noticis: “Visu darīju, lai avārija nenotiktu – vajadzēja glābt, kas glābjams..”

Šofera stāžs ir liels, jo viņš strādā jau no 1980. Gada. Viņš septiņus gadus strādāja Anglijā, taču vēlāk atgriezās Liepājā. Ilmārs ir strādājis arī tālsatiksmes autobusiem, kur vadājis pasažierus uz Maskavu.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...