Ņemiet rūpīgi šo informāciju vērā, ja iepērcies Aliexpress.com – Diez vai tu zināji par šiem misēkļiem!

Ikviens cilvēks mūsdienās zina slaveno ķīniešu iepirkšanās portālu Aliexpress.com, tā jau nu ir vienā līmenī ar ebay un amazon atpazīstamības ziņā, kur iepērkas lielākā daļa cilvēku par sapratīgām cenām un iegādājas sev vajadzīgos sīkumus un lietas, kuras citur maksātu vairāk.

Šajā visā pats labākais ir tas, ka visas lietas vari pasūtīt sēžot uz dīvāna un atpūšoties ne par  ko nedomājot, Tev pat nav jāiet uz veikalu, līdz ar mierīgi vari iejusties veikala lomā sēžot uz dīvāna vai gultā – vai nav lieliski? Tomēr ir kādas dažas lietas par, kurām Jūs vajadzētu brīdināt!

Ir sastādīti veseli saraksti ar dažādām precēm, kuras pavisam noteikti nevajadzētu pasūtīt, kā arī ir aizliegtas pasūtīt uz konkrētām valstīm, iespējam iepērkoties kāds jau zina, kas tās par lietām un kāpēc tās nevar pasūtīt, taču lielākā daļa par tām itin nemaz nezina!

Lielākoties tās ir preces, kuras pasūtot – tās var atnākt citā formā, vai vispopulārākais aliexpress vietnē ir pasūtīt kādu lietu un nepārliecināties par tās izmēru, beigu beigās tu saņem pasūtīto kleitu, kura izrādās paredzēta mazam bērnam, taču tās lielākoties ir neuzmanības kļūdas, par ko tad vajadzētu uzmanīties?

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...