Ņemiet rūpīgi šo informāciju vērā, ja iepērcies Aliexpress.com – Diez vai tu zināji par šiem misēkļiem!

Jāsāk būtu protams, ar brendu nekvalitatīviem pakaļdarinājumiem! Aliexpresā brendu pakaļdarinājumi ir aizliegti, taču ir tādi, kad vienalga tos tirgo un izdodas pārdot. Šādā gadījumā Jūs varat iekrist itkā izdevīgā pirkumā, taču kad prece tuvosies Latvijai, tā uz robežas tiks pārbaudīta un ja tas ir viltojums, tu to nesaņemsi! Līdz ar to, ne tika iztērēsi laiku un naudu, bet arī būs jākārtojas ar papīriem – tātad liekas problēmas!

Otra lieta, ko nekādā gadījumā nevajadzētu pasūtīt ir dažādas ķīmiskās lietas! Šeit nedrīksti pirkst dažādus preparātus, cigaretes, kā arī ķīmiskas vielas, ja neesi pārliecināts par tās izcelsmes vietu, vai kas tas vispār ir – var gadīties ka pēc tam pie tavām durvīm klauvēs policija, beigu beigās, zobu balinātājs izrādīsies kāds bīstams šķīdums! Pie tam lielākoties šīm precēm nav klāt apraksts un lietošanas instrukcija.

Un, protams neaizmirsīsim arī par alkoholu! Alkoholu un dažādus ēdiena produktus šeit ir iespējams iegādāties, taču to pavisam noteikti nebūtu ieteicams darīt, jo Jūs nekādā veidā nespēsiet pārbaudīt.

Lai vai kā, ja nezini vai vari konkrēto lietu pasūtīt uz savu valsti, sazinieties ar attiecīgajām iestādēm!

loading...