LIDL nāk klajā ar pavisam būtisku paziņojumu visiem cilvēkiem, kas ikdienā dodas uz LIDL veikaliem

Lai arī kopējā situācija ir gaužām nepatīkama, jo visapkārt notiek cīņa ar vīrusu, tomēr ir daudz citu apsketu, kas maina visu esošo pozīciju. Līdz ar to patreizējā situācija rada tik tiešām salīdzinoši daudz un nepatīkamu situāciju ne tikai pašiem cilvēkiem, bet arī uzņēmumiem, kuri cenšas tikt galā ar visām sekām, kuras radušās dēļ pandēmijas. Jāņem gan vērā, ka dažiem situācijas uzlabojas, citiem pasliktinās, tomēr kopumā mēs visi esam vienota vienā lielā laivā un varam tikai cerēt, ka drīzumā izkļūsim ārā no šīs drūmās situācijas. Šajā ziņā ir arī daži jaunumi, kas attiecas uz LIDL veikaliem.

Ja atceramies LIDL pašu atvēršanos, tad visi varējām novērot tik tiesām garas un nebeidzamas rindas, kurās nācās stāvēt pat nedaudz ilgāk par divām stundām, taču cilvēki stāvēja! Tobrīd gan LIDL politika uz ģimenes cilvēkiem ar bērniem bija tāda, ka vecākus ar maziem bērniem un zīdaiņiem ielaida bez rindas, jo negribēja, lai šie vecāki ilgi stāvētu ārā, jo ārā taču ir pamatīgs aukstums, nemaz nerunājot par to, kā to izjūt paši bērni. Tomēr svarīgākais par šo tikai vēl seko.

Saistībā ar to visu LIDL nāca klajā ar pavisam svarīgu vēsti un paziņojumu ģimenēm, kas ir ļoti svarīgim pilnīgi ikvienam, jo izrādās, ka daudzi tieši šī iemesla dēļ jau ir nonākuši tik tiešām apkaunojošā situācijā. LIDL mazumtirdzniecības veikalos tikusi pilnībā mainīta rindu kārtība un to saistšie noteikumi. Izmaiņas paredz, ka ģimenes ar bērniem vairs nevarēs iekļūt veikalā neizstāvot rindas. LIDL Latvija komunikāciju daļas pārstāve ir izskaidrojusi, tieši kāpēc ir izveidojusies šāda veida situācija.

“Mēs esam tik tiešām ļoti pricīgi par Latvijas iedzīvotaju lielo interesi un savu vēlmi iepirkties LIDL veikalos, tomēr ir jārēķinās ar esošo situāciju valstī un ierobežoto pircēju skaitu veikalā, ko varam apkalpot. Tas arī atspoguļojas LIDL veikaos,” piebilda LIDL pārstāve.

“Mēs apkalpojam visus cilvēkus ar tieši tādu pašu attieksmi kā ģimenes ar maziem bērniem, pat ja viņi stāv garajās rindās.” Tomēr ir jāņem vērā, kāda pavisam būtiska lieta! LIDL pārstāve norādīja, ka ņemot vēra rindā pavadīto laiku un esošos laikapstakļus, noteikti aicnām jaunos vecākus ļoti rūpīgi izvērtēt, kad un kā doties uz LIDL veikaliem, jo daudziem tas var būt tik tiešām apgrūtinoši un nepatīkami.

Avots

loading...