Lietas, kas pasargās tavu veselību

Izvēlies pirmo kabīnīti

Pārbaudot 51 sabiedriskās tualetes, zinātnieki pierādīja, ka visvairāk baktēriju ir vistālākajā tualetes kabīnītēs, tāpēc izmanto vienmēr to kabīnīti, kas atrodas tuvāk durvīm.

Apvaino citus atslēgu pazaudēšanā

Zinātnieki pierādījuši, ka jaunieši parasti vaino citus atslēgu pazaudēšanā, kad nevar atrast mašīnas atslēgas. “Kas paņēmis manas atslēgas?” Bet vecāki cilvēki parasti sevi vaino – “Esmu vecs kļuvis. Atkal nevaru atrast atslēgas.” Nekad neizmanto savu vecumu, lai apvainotu sevi, nekad.

Pakasi citu ekstremitāti

Ja tev zem ģipša niez roka vai kāja, pakasi otru roku vai kāju tajā pašā vietā. Tā var apmānīt smadzenes.

Nosit karstumu

Temperatūra līdz 38,9 grādi nav augsta, un nosist to nevajag, pietiek ja dzersi daudz šķidruma. Bet ja tev ir drudzis, ieliec ledu padusēs vai cirkšņa rajonā. Nepatīkami, bet palīdz. Bet pēc tam dodies pie ārsta.

Turi muguru taisni

Iedomājies, ka kāds tev uz muguras uzlējis aukstu ūdeni, tavas lāpstiņas pieskaras viena otrai un mugura iztaisnojas, turi tā taisni muguru.

Dezinficē brūces ar medu

Esi iegriezis pirkstā? Sasmērē brūci ar medu, pirms apsien ar marli brūci. Tici vai nē, bet medum ir antibakteriālas spējas.

Nomazgā ūsas, kad tīri degunu

Ja tu esi alerģisks un tev ir ūsas, mazgā ūsas vismaz 2 reizes dienā ar šķidrām ziepēm. Tā tu tiksi vaļā no uzkrātajiem putekļiem tavās ūsās.

Neizmanto antibakteriālas ziepes

Nav pierādīts vai antibakteriālas ziepes ir efektīvas, iespējams, ka tās pat var kaitēt.

loading...