Lietas, kuras pasargās no negatīvās enerģijas

1.Vīraka dedzināšana

Vīraka kociņu kvēpināšana ir populāra prakse Ziemeļamerikas iedzimto iedzīvotāju tradīcijās, īpaši šamanismā. Ja jūti savā mājā negatīvas enerģijas spriegumu, apstaigā to ar vīraka kociņu rokās, ļaujot, lai smaržīgie dūmi sasniedz ikkatru stūrīti.

2.Zvani

Zvanu skandināšana ir populārs Fen Šui paņēmiens, lai ar skaņas viļņiem negatīvās vibrācijas pārvērstu pozitīvas enerģijas plūsmā. Paskandini zvaniņu telpā, kurā notikusi kāda negatīva situācija, lai atjaunotu tās enerģētisko līdzsvaru. Starp citu, dzēriena glāžu saskandināšanas tradīcija aizsākās viduslaikos, kad cilvēki ticēja, ka alkoholoskos dzērienos mīt ļauni gari un glāžu saskandināšana tos aizbiedē prom, padarot dzērienu drošu lietošanai.

3.Sālsūdens vannas

Sērfotāji un cilvēki, kas daudz laika pavada jūras vai okeānu tuvumā parasti ir laimīgāki, un viens no iemesliem ir tas, ka viņi regulāri atbrīvojas no negatīvās enerģijas sālsūdens ietekmē. Ja nav iespējas nopeldēties jūrā, pieber savai vannai sauju vai divas ar jūras sāli, pamērcējies 20 minūtes – tu manīsi, cik attīrīts pēc tam jutīsies savs ķermenis un gars.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

loading...