Latviete kārtējo reizi pierāda, ka Lietuvas Lidl visu mēnesim vajadzīgo var nopirkt zem 100 Eiro. Pie mums tas maksātu 275

Lūk arī sievietes rakstītais teksts : Labs vakars ikvienam! Daudzi šeit spriež cik tad daudz var nopirkt visu slavenajā Mažeiķu ‘Lidl’.

Šoreiz parādīsim nelielu ieskatu no tā, ko mēs nopirkām par 97 Eiro! Jāsaka, godīgi, ka pie kases bijām pārsteigti, jo Latvijā šis viss izmaksātu vismaz 250 Eiro, ticiet vai nē, bet krāmējot visu mašīnā mums bija 12 maisi.

Bildēs redzami aptuven 70% no nopirktā, jo saldētie produkti uzreiz bija jāsaliek saldētavā. Nu, ko lai saka – šis tiešām ir apstiprinājums, ka uz šejieni ir vērts braukt. Sviesta cena ap 1.30. Piens – 0,50. Baltmaize, kura garšo vienkārši superīgi – 0,21.

Dārgākā zobu pasta – ja nemaldos ap 1.20. Litrs jogurta – 0,84. Makaroni ap 30 – 50 centi par 500 gramiem. Bulciņas, aptuveni 20 centi gabalā, pie tam virtuļi, kas atrodas rimi un maximā, maksā ap 30 centi bez atlaides, bet mūsu skaistajos rimi un maximās, bez atlaides šie virtuļi maksā ap 80 centi.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu, kā arī aplūko visu čeku, lai uzzinātu cenas

loading...