Drosmīgs Latvietis ar plakātu rokā, vakar iegāja krievu gājienā, kas protestē pret mācībām latviešu valodā. Tālāk notiekošais liek atplest muti!

Vakar Rīgā bija noticis gājiens, kur dalībnieki protestēja pret Saeimā pieņemto jauno regulējumu, kurš paredz par automātisku pāreju uz mācībām tikai un vienīgi latviešu valodā – tas attiecas uz visām vidusskolām! Kāds manīgs aculiecinieks paspējis iemūžināt visai šausmīgu brīdi, varētu teikt par incidentu.

Kāds drosmīgs Latvietis bija iespraucies starp krievu protestantiem ar sevis izveidotu plakātu. Uz tā bija rakstīts – Nezināt valsts valodu, kurā dzīvo, var ciemiņš, idiots vai okupants, kurš uzspiež savu valodu.

Pēc brīža, vairāki vīri vienlaikus burtiski uzmetās virsū latvietim, izraujot viņa plakātu un nekavējoties to salaužot. Latvietis, kurš turēja rokās plakātu tika saukāts par fašistu, viņa virzienā atskanēja dažādi lamu vārdi. Kāds izteicies, ka šis latvietis viņam esot pilnībā izbojājis svētkus.

Latvietis vairs nespēja tikt ārā no pūļa, kas viņu no visām pusēm grūstīja un nelaida ārā. Viņam nācās saukt policiju, lai viņam izdotos tikt ārā. Taču tas nebūt vēl nebija viss!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...