Lūk, cik daudz menstruāciju asins krāsa pastāsta par tavu reālo veselības stāvokli

Pateicoties šai metodei, ikkatrai sievietei ir iespēja noskaidrot, kāds ir viņas ikmēneša veselības stāvoklis. Protams, to nedrīkst uztvert kā nedošanos pie ārsta, bet tomēr šī iespēja Jums paver aplūkoties uz Jūsu ikmēneša veselības indikatoru, kurš top skaidrs pateicoties jūsu menstruāciju asinīm. Nu tad sāksim!

Koši un izteikti sarkana krāsa 

Šī krāsa nozīmē, ka Jums viss ir pilnībā kārtībā, tomēr ja šāda tipa asiņošana turpinās astoņas dienas pēc kārtas, tad ieteicams doties pie ginekologa.

Rozā un Sarkanīgi rozā.

Šī krāsa nozīmē vienu konkrētu lietu – Ikdienas izdalījumi, sajaukušies ar minimālu daudzumu asiņu. Šis faktors nozīmē to, ka Jūsu ķermenī svārstās hormoni(jaunām meitenēm), iespējama pāragra grūtniecības pazīme.

Tumši melna (Bordo) Uztraukumam nav pamata.

Šī ir standarta krāsa, ja sievietes dzemde vēl tikai attīstās. Ja šāda krāsa turas ilglaicīgi, nepieciešams apmeklēt ginekologu. Ja krāsai klāt nāk pelēcīgs piesitiens, tad tas var norādīt uz spontānā aborta iezīmi.

Oranži sarkanīga.

Šādai krāsai pavisam noteikti jāpievērš pastiprināta uzmanība. Pastāv liela iespēja, ka Jums viss ir kārtībā, tomēr jārēķinās, ka Jums var būt vaginālā infekcija, kurai līdzi nāk ļoti nepatīkams aromāts, līdz ar to, tas maina menstruāciju nokrāsu. Ja Jums šādā krāsā ir menstruācijas, tad liels ieteikums doties pie ginekologa.

Ļoti izteikta sarkanā krāsa, kā arī stipra asiņošana. 

Šādi var gadīties ikvienai sievietei, kad sasniegts perioda cikla vidus. Šī ir pavisam normāla parādība, vienīgi Jums vajadzētu sākt uztraukties tad, ja Jūsu paketi nākas mainīt vairāk nekā 4 reizes dienā.

Tumši brūns ar melnu.

Lielākā daļa sieviešu redzot šādas krāsa izdalījumus sāk baidīties, tomēr tā nebūt nav! Šī krāsa rodas dēļ sabiezējušām asinīm, kas vēl palikušas no iepriekšējā mēneša. Pamats uztraukumam ir tad, ja šī parādība turpinās 24 stundas no vietas. Tad ieteicams pa taisno doties pie ginekologa.

Nelieli asins traipi jeb smērēšanās

Šādi gadījies ir lielākai daļai sieviešu, bet bez panikas! Tas var liecināt par to, ka sievietei ir pazemināts hormona daudzums, vai arī pazīme, kas liecina par agrīnu grūtniecību. Ja Jums ir šādas bažas, tad pavisam noteikti jādodas pie ginekologa.

Nekādu izmaņu – balta

Ja Jums paredzētajā laikā nav nekādu izmaiņu, tad pavisam noteiktu Jums vajadzētu doties pie ginekologa. Pastāv vairāki riski, kas varētu izraisīt šo mēnešreižu kavēšanos. Galvenā pazīme ir menopauze vai grūtniecība. Protams, līdzi nāk vesela kaudze ar cita veida izskaidrojumiem – tie parasti saistīti ar stipru emocionālo pārdzīvojumu, slimību, vai straujām izmaiņām svarā. Šādā gadījumā Jums pavisam noteikti jādodas pie ginekologa.

 

loading...