Lūk Kādēļ Tev Katru Rītu Tukšā Dūšā Obligāti Jāizdzer Viena Glāze Ūdens – Tas Attiecas Uz Visiem!

Japānā cilvēkiem ir interesants rituāls – katru rītu viņi uzreiz pēc mošanās iedzer ūdeni. Viņi uzskata, ka šis rituāls uzlabo cilvēka veselību un novērš astmu, caureju, epilepsiju, bronhītu, menstruālās problēmas, galvassāpes, nieru, urīna problēmas, diabētu, vemšanu, sirdsdarbības paātrināšanos, meningītu un nodrošina pareizu svaru.

Kamēr guļam, organisms filtrē toksīnus, kas dienas laikā tajā sakrājušies. Tāpēc no rīta, organismā filtrēšanas rezultātā ir mazāk ūdens. Kad no rīta iedzeram ūdeni, nierēm, lai funkcionētu un izvadītu sakrājušos atkritumus, nepieciešama vairāk enerģija.

Kāpēc ir svarīgi uzņemt vairāk ūdens?
Ūdens sniedz labumu visam. Atūdeņošanās ir liela problēma, jo tā palielina demences un delīrijas rašanās risku. Neskatoties uz to, ūdens trūkums ietekmē visu ķermeni.
Kad cilvēks ir atūdeņojies,  asinsspiediens ir ļoti pazeminājies. Katrā izelpā, svīšanas laikā un pārstrādājot ēdienu, cilvēks zaudē ūdeni, tāpēc ir svarīgi dienas laikā to pietiekami uzņemt.

Rīta dehidratācija.
Kad zaudējam vairāk šķidruma nekā uzņemam, ķermenim nepietiek ūdens,lai pildītu tā normālās funkcijas. Ja nekompensējam zaudēto šķidrumu, var notikt atūdeņošanās.

Šķir nākamo lapu un uzzini, kādi ir attūdeņošanās simptomi un kā to visu vērst pat labu

loading...