Lūk, Ko Viena Ēdamkarote Kokosriekstu Eļļas Dienā Spēs Izdarīt Tavai Sirdij Un Tavam Viduklim

Nesenais klīniskais pētījums parādīja, ka regulārs kokosriekstu eļļas patērējums, precīzāk viena ēdamkarote šīs eļļas dienā, paātrinās svara zaudēšanas procesu un veicinās sirds veselību. Šī pētījuma atklājumi nodrošina lielisku cerību cilvēkiem ar lieko svaru, diabētiķiem un cilvēkiem, kas cieš no kardiovaskulārās slimībās. Diemžēl, šīs veselības problēmas nevar ārstēt ar kādām uzticamām zālēm, kuras nodrošina tradicionālā medicīna un farmaceitiskā industrija.

Iepriekš, dietologi uzskatīja to par kaitīgu, jo tas bija bagāts ar taukskābēm, kuras uzskatīja par tām pašām sintētiskajām taukskābēm, kas ir margarīnā.
Daudzu pētījumu dēļ, tagad mēs zinām, ka tā nav patiesība. Patiesībā, dabiskie avoti šajās taukskābēs netiek augstu novērtētas, to īpašības mūsu veselībai it īpaši kognitīvajām funkcijām.

Iemesls, kāpēc tika veikts šis pētījums ir, lai novērtētu kokosriekstu eļļas ārstnieciskos efektus, jo īpaši attiecībām starp šīs eļļas patēriņu un ABL holesterīna līmeni, kā arī dažādus antropometriskos novērtējumus.

Tika pētīti cilvēki vecumā no 55-69 gadiem un 64% bija vīrieši. Visiem dalībniekiem ir augsts asinsspiediens un tikai 5% nebija asins lipīdu profilu, kas nosaka dislipidēmijas klātbūtni. Viņi izmēğināja ārstēšanu ar zālēm, kas samazina holesterīna līmeni.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...