“Maxima” pārdevējas ņirgājas par klienti un nepilda pienākumus

Ko darīt ar arbūzu, ko veikala kasiere nevar nosvērt? Par notikušo stāsta Kristīne: “Gribēju brīdināt pircējus par “Maxima” veikala svēršanas politiku, lai nav jāstiepj lieki smagumi pa veikalu šurpu turpu. Otrdien Deglava ielas Maximā vēlējos nopirkt arbūzu. Cena pieņemama: eiro 0,45 par kg. Visi milzīgi lieli, pusītes nav.

Izvēlējos vienu, iecēlu iepirkumu grozā un stiepu uz kasēm. Izstāvēju rindu, un tad sākās arbūza piedzīvojumi.

Kasiere paziņoja, ka tik lielu arbūzu viņa nevarot nosvērt!

Lai es ejot atpakaļ un sverot uz lielajiem svariem.

Dārzeņu nodaļā nebija informācijas, ka arbūzi jāsver turpat. Vai čeku arī tur izsniedz?

Teicu, ka vairs nestiepšu atpakaļ, lai sauc atbildīgo no nodaļas vai strādnieku, jo pati viņa nevar atstāt kasi. Beigās tomēr kasiere nosvēra manu arbūzu arī uz mazajiem kases svariem.

Informācijā divām darbiniecēm, kuras sēdēja bezdarbībā, jautāju, kāpēc lielie arbūzi nav nosvērti un jau ar cenu zīmēm.

Atbildē no darbiniecēm saņēmu tik izsmieklu.

“Tā ir ņirgāšanās par pircējiem.”

Savukārt SIA “Maxima Latvija” procesu un kvalitātes vadības departamenta direktore Dace Grava par šo situāciju sniedza šādu komentāru: “Atvainojamies klientei par radušos situāciju.

Diemžēl mūsu darbinieki cilvēcisku iemeslu dēļ nebija paspējuši sagriezt lielos arbūzus.

Šajā gadījumā kasiere nebija pārliecināta, ka uz svariem kasē varēs nosvērt lielo arbūzu, jo uz kasu svariem var nosvērt preces tikai līdz 10 kilogramiem.

Šajā gadījumā arbūzs, visticamāk, svēris mazāk, līdz ar to kasiere ir varējusi to nosvērt. Jāpiebilst, ka šogad arbūzu raža ir padevusies un tik daudz lielu arbūzu kā šogad iepriekšējos gados bija retums.”

loading...