“Maxima” veikali nākuši klajā ar Steidzamu paziņojumu pilnīgi visiem veikala apmeklētājiem

Tie, kuri aktīvi seko līdzi Maxima veikalu rīkotajām akcijām noteikti jau zinās par ko iet runa, tomēr šajā saistībā izmaiņas ir tik tiešām ļoti milzīgas priekš ikviena cilvēka. Ja iepriekš par to tika runāts salīdzinoši maz, tad šobrīd tas notiek daudz aktīvāk un izrādās, ka cilvēku interese par to tikai turpina augt pilnā sparā, tāpēc laiks aplūko, kas tad tieši Maxima veikaliem ir padomā un kā tas viss norisināsies tālāk uz priekšu, lai atbalstītu un palīdzētu cilvēkiem. Laiks to visu aplūkot jau krietni smalkāk.

Pašlaik tiek izvērsts liels atbalsts Latvijas pienu produktu ražotājiem un līdz ar to tiek veicināta produktu pieejamība pircējiem. Maxima to visu nodrošina “Latvijas pienam būs BŪT! tipa ietvaros.” Šobrīd galvenais atbalsts tiek izteikts tam, ka iepriekš Maxima bija samazinājusi cenas vairāk nekā 50 dažādiem Latvijā ražotiem piena produktiem. Taču tagad būs vēl viens milzīgs pavērsiens, kas iedzīvotājiem pavisam noteikti patiks un ies pie sirds, jo Maxima domā par saviem pircējiem.

Patreizējais pircēju pieprasījums pēc tieši Latvijā ražotajām precēm pieaug katru dienu, tāpēc sadarbībā ar vietējiem ražotājiem esam ļoti paplašinājuši pašmāju piena produktu klāstu, kas mūsu veikalos pieejami par ļoti lētu cenu. Tieši kopš pagājušās nedēļas vēl 50 ikdienā plaši lietoti un iecienīti produkti būs par vēl lētāku cenu, kas pozitīvi ietekmēs visu kopējo situāciju. Tas nozīmē, ka pašmāju pienu produktiem veikalos drīzumā būs novērojamas vēl lētākas cenas, pie tam vēl lielākam produktu klāstam.

Patreizējie Maxima pārdošanas dati skaidri apliecina, ka kopš esošās iniciatīvas sākšanas esošais pieprasījums pēc Latvijā ražotajiem piena produktiem katru dienu tikai turpina palielināties. Vidēji sasniedzot pat 60% pieaugumu vien nedēļas laikā. Pats būtiskākais pieprasījums ir ticis novērtos piena produktiem, kas ir 76% apmērām, bet biezpiena kategorijā 66% lielumā, savukārt sviesta kategorijā šis cipars ir 300%, kas ir milzīgs kāpums.

Tas vairāk nekā skaidri parāda, ka cilvēkiem tik tiešām rūp un interesē piena produkti un to cenu pazemināšana, ko veiksmīgi Maxima dara savā kampaņā. Tas ir milzīgs atbalsts ne tikai mūsu piena produktu ražotājiem, bet arī visiem iedzīvotājiem, kuriem šādas lietas ikdienā vajadzētu biežāk. Tas ir pierādījums, ka šādos grūtos apstākļos, tik tiešām ir iespējams mainīt lietas krietni pozitīvākā veidā. Cerēsim, ka drīzumā redzēsim vēl daudziem citiem produktiem cenu samazinājumu.

loading...