Melnā Ziede : Apbrīnojams Augs, Kas Iznīcina Dzimumzīmes, Ādas Cilpiņas Un Ādas Vēzi

Kā uztaisīt Indijas Melno ziedi? Kas jums nepieciešams:
Dadža saknes
Pelašķi – dzeltenais doks
Kliņģerīšu ziedi
Asins sakne
“Sarasparilla”
10% Bentonīta māla
Aktīvā ogle

Jāatceras, ka katrs no sastāvdaļām ir īpaša un neaizvieotjama. Pie tam ir svarīgi atcerēties, ka Indijas Melnajai ziedei ir vairākas receptes. Šī ir viena no populārākajām, kas tiek akcentēta uz ādas cilpiņām, dzimumžīmēm un ādas vēzi.

Kā to visu sagatavot?

Ņemiet dadža saknes, pelašķi, dzelteno doku, kliņģerīšu ziedi, sarsaparillu un to visu ievietojiet nelielā burciņā vidēji aptuveni vienādās devās.  Tad pievienojiet septiņus pilienus ar asins sakni. Tālāk pievieonjam bentonīta mālus un aktīvo ogli. Kārtīgi visu samaisiet un izveidojiet sev vēlemo kosekvenci. Turpiniet to darīt tik ilgi, līdz tas pārvēršas pastas konsistencē. Ja vēlaties to padarīt biezāku vai šķidrāku, Jūs jebkurā brīdī varat pievienot vairāk garšaugus, mālu, ogles vai nedaudz ūdeni.

Lietošana : 

Pēc kārtīgas samaisīšanas Jums vajadzētu veidoties melnai pastai. Tieši melnā ogle ir tā, kas šo visu pārvēršs pastā. Tālāk Jūs to varat uzziest uz vietas, kur nepieciešams izārstēt ādas vēzi vai dzimumzīmi, kā arī uz ādas cilpiņas. Šī smēre jāatstāj uz konkrētās vietas aptuveni vienu līdz divas stundas. Pēc tam vislabākais veids ieiet dušā un maigi to noskalot.

Šo ziedi varat izmantot katru dienu, galvenais ievietojiet to stikla traukā vai burkā un glabājiet ledusskapī. Tam varam pievienot arī koksriekstu eļļu, lai tas iekļūtu dziļāk Jūsu ādas porās. Tikai atcerieties, ka šī ziede ir ļoti spēcīga un iesākumā necentieties to smērēt lielos daudzumos. Sāciet ar mazumiņu un pakāpeniski palieliniet tās daudzumu. Lai viss izdodas!

loading...