Menstruāciju Laikā Nekad Un Nekādā Gadījumā Nedrīkst Darīt Šīs Lietas! Jāizlasa Ikvienai Sievietei!

Sievietei ir dota iespēja laist pasaulē bērnus, bet par šo iespēju nākas maksāt katru mēnesi. Tieši šāda menstruālā cikla uztvere palīdzēs tikt gala ar dažādām neērtībām, kas rodas šajā laikā.Šis raksts nav par to, ka mēnešreižu laikā nedrīkst valkāt baltu veļu. Mēs pastāstīsim, ko nedrīkst darīt šajā periodā, lai saglabātu sievietes veselību…

DAUDZĀM SIEVIETĒM RODAS SĀPJU SAJŪTA VĒDERA LEJAS DAĻĀ. SĀPES IR NEPATĪKAMAS, VELKOŠAS. VAI TĀDĀ GADĪJUMĀ DRĪKST LIETOT PRETSĀPJU ZĀLES?

Drīkst, taču jāņem vērā daži momenti.

1.Pirmkārt, kategoriski aizliegts lietot preparātus, kas ietekmē asins recēšanu un asinsradi: aspirīnu un analgīnu.

2. Otrkārt, nevajag pašai nozīmēt sev pretsāpju līdzekļus, pat ja to sastāvā nav acetilsalicilskābe, bet ir paracetamols. Vislabāk uzticēt preparāta izvēli ārstam!

Menstruāciju laikā mainās hormonālais fons, attiecīgi mainās arī organisma reakcija uz zālēm. Alerģija var rasties ne no šā, ne no tā. Var būt pat ārsta pret infekcijām nozīmēta preparāta nepanesība, piemēram, pret kādu antibiotiku.

JA JŪTI, KA KAUT KAS NAV KĀRTĪBĀ: IR SLIKTA DŪŠA, REIBOŅI, PASTĀVĪGS NOGURUMS, IZSITUMI, ASAS SĀPES, GREMOŠANAS TRAUCĒJUMI, TŪLĪT PIE ĀRSTA.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu!

loading...