Menstruāciju Laikā Nekad Un Nekādā Gadījumā Nedrīkst Darīt Šīs Lietas! Jāizlasa Ikvienai Sievietei!

Kāpēc mēnešreižu laikā nedrīkst iet karstā vannā? Tāpēc, ka tas var stimulēt asins izdalīšanos un kļūt par cēloni asiņošanai.

TAS PATS ATTIECAS ARĪ UZ KARSTU DUŠU UN SAUNU.

Provocēt asiņošanu var arī alkohola lietošana: tas paplašina asinsvadu sieniņas, tāpēc lietot alkoholu mēnešreižu laikā ir absolūti nevēlami.

Tāda pat iemesla dēļ nevajag ēst atsevišķus produktus: šokolādi, rauga mīklas izstrādājumus, asus un sāļus ēdienus, krējumu, olas, kafiju, desas.

TĀDI PRODUKTI VAR KĻŪT PAR GALVASSĀPJU UN REIBOŅU CĒLONI.

Mums mācīja, ka mēnešreižu laikā nav vēlama fiziska slodze, bet nemācīja novērtēt pārtikas nozīmi mēnešreižu laikā. Noregulējot ēšanu, var izvairīties arī no mēnešreižu sāpēm!

Jebkuras kosmētiskas procedūras veikšana mēnešreižu laikā ir veltīga naudas izšķiešana. Pīlings, mecoterapija, lūpu palielināšana, botoksa un hialuronskābes injekcijas, tetovēšana! Pat vienkārša matu krāsošana var būt bez vēlamā rezultāta.

VAR PASTIPRINĀTIES SĀPJU SAJŪTA PIE JEBKURĀM MANIPULĀCIJĀM AR ĀDU UN MATIEM, PIEMĒRAM, IZRAUSTOT UZACIS, UN TAS VISS PAAUGSTINĀTĀ PROGESTERONA LĪMEŅA ASINĪS.

Viss slēpjas hormonālajā līmenī, kurš šajā periodā mainās. Tāpēc arī āda un mati “uzvedas” ne tā, kā parasti. Var ne tikai nesasniegt vēlamo rezultātu veicot procedūras, var pat kaitēt sev.Menstruāciju dienās sieviete ir emocionāli ietekmējamāka.

loading...