Murgs! Atkal plāno palielināt naudas maksu par ID kartes un pases izņemšanu – Cenas astronomiskas

Tas nav nekāds jaunums, par šādām izmaiņām jau tika runāts iepriekš un cik noprotams, tad Latvijā jau atkal tiks palielināta naudas maksa par to, lai izņemtu cilvēkam tik ļoti svarīgo identitātes dokumentu – Pasi vai ID karti. Diemžēl Pilsonības un migrācijas lietu galvenā pārvalde jau ir sagatavojusi konkrētos likuma grozījumos un tas nav nekāds joks, lai arī cik ļoti, tomēr gribētos…

Tāpat būs arī atjaunināti noteikumi saistībā ar Latvijas pilsonības pases un ID kartes saņemšanu, kā arī par tās glabāšanu. Pašlaik ir zināms tas, ka iecere ir vērsta uz to, ka Pases un identifikācijas kartes izņemšana , cipari tikšot paaugstināti uz augšu līdz konkrētam apaļam ciparam. Nav saprotams, kāpēc tas vajadzīgs un kāpēc tieši apaļš cipars?

Pie tam jāņem vērā, ka ļoti daudziem cilvēkiem šo dokumentu izņemšana jau tā ir dārga, nemaz nerunājot par pensionāriem, kuri kopā skaita katru centu, taču lai izņemtu dokumentu, kuram būtu jābūt pa brīvu – nu maksās vēl lielāku ciparu, nekā iepriekš!

Jaunie likuma grozījumi paredz to, ka piemēram līdzšinējo 14 Eiro un 23 centu vietā, būs jāmaksā nezin kāpēc 15 Eiro! Ja reiz summu vajag noapaļot, kāpēc summa nav tikusi novilkta uz leju, līdz 14 Eiro? Tas taču ir tuvāk!

Bet pagaidiet, tas ir tikai sākums, priekšā vēl ir lieli pārsteigumi par ID karti, kā arī konkrēto dokumenta glabāšanu.

Šķir nākamo lapu un uzzini, kas mūs sagaida tālāk

loading...