Latvijā plosās ļoti spēcīgs vējš, ir jau pirmie postījumi! Esiet ļoti uzmanīgi!

18. decembrī sinoptiķi jau solīja, kā arī brīdināja par ļoti spēcīgām vēja brāzmām ar vētras spēku. Lai gan ir tikai dienas vidus, daudzviet ir radušies postījumi. Lielākoties ir lauzti neskaitāmi koki, kas bloķējuši arī ceļus, viens no tiem ievietots arī sadursme Facebook kontā.

Par piemēru varam paņemt Irbes jūras šaurumu, kur vēja brāzmu spēks sasniedzas 30 metrus sekundē, kas tiešām ir vētras spēkas un ar šādam vējam gadīties ceļā noteikti nevajadzētu. Cilvēki no citiem Latvijas reģioniem jau ziņojuši par spēcīgā vēja radītajiem postījumiem un zaudējumiem.

Viens no cietējiem ir zemeņu audzētavas īpašnieki Kuldīgas pusē. Viņi publicējuši attēlus, kuros redzams, kā vējš pamatīgi sagāzis siltumnīcas un norāvis plēves. Tie ir Migl dārzi, kuri slaveni ar to, ka audzē zemes neatkarīgi no laikapstākļiem, šoreiz gan spēcīgais vējš kārtīgi licis ciest.

Jāņem vērā, ka konstrukcijas nav nekādas parastās, bet gan speciāli taisītas un savienotas arī spēcīgajm vējam, tomēr šoreiz vējš ir guvis virsroku un pamatīgi apskādējis siltumnīcas. Tomēr šis nav vienīgais gadījums. Cilvēki iesūtījuši bildes arī no citām vietām!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

loading...