“Trešais vilnis būs tūlīt Rudenī! Slimos ļoti daudzi!” Rācenis paziņo pavisam nepatīkamu vēsti visai nācijai

Lielākā daļa no Jums jau noteikti būsiet dzirdējuši, kas ir paspējis notikt, tomēr daudzi kā izrādās to pavisam noteikti nezina un tas šajā ziņā ir ļoti nepatīkami. Lai arī visa kopējā situācija pasaulē joprojām ir salīdzinoši riskanta, tomēr tiek darīts gandrīz viss, lai kopējā situācija tiktu uzlabota, tomēr kā izrādās viss nemaz neiet tā, kā tipa paziņots un solīts iepriekš un tam visam ir, nu jau vairāki skaidrojumi.

Šajā situācijā gan ļoti interesanti ir tieši tas, ka daudzi pasaules slaveni un vadošie cilvēki ar ekonomikas grādiem pagājušā gada beigās izteicās, ka visa globālā situācija beidzot varētu sākt atrisināties salīdzinoši drīz. Jo mums ir pieejamas ļoti efektīvas tehnoloģijas un zinātne, kura palīdz izstrādāt vakcīnas nu visu pārējo, lai viss kļūtu daudz labāk. Jāņem gan vērā, ka daudzviet situācija tik tiešām arī ir uzlabojusies, tomēr Latvijā viss tik sekmīgi nemaz neiet un kā izrādās, situācija vēl turpinās pasliktināties.

Ar sevis sakāmo Rīga TV 24 raidījumā ar nosaukumu “Dienas personība ar Veltu Puriņu”, nu ir izteicies pats slavenais PSKUS nefroloģijas galvenais ārsts Kārlis Rācenis, kurš pavisam atklāti un godīgi ir izteicies par esošā brīža situācija un noteikti nav slēpis savas domas, par to, kas notiek citur pasaulē un tepat Latvijā.

“Tik tiešām ir ļoti naivi cerēt, ka nebūs tas trešais vilnis, jo kā mēs visi redzam, ka ņemot vērā visu kopējo potēto cilvēku skaitu, tad tas joprojām ir salīdzinoši mazs. Pašlaik ir nedaudz vairāk kā 30%, varētu būt jau pāri 35%, kuri tad arī ir saņēmuši abas potītes devas, līdz ar to mēs vēl neiegūstam imūno rezistenci pret konkrēto vīrusu, lai tam tālāk nebūtu, kur izplesties.”

Šī iemesla dēļ viņš lika pamatīgi aizdomāties par šī brīža konkrēto situāciju un izteicās, ka tie cilvēki, kuri vēl nav vakcinējušies, vai pārslimojuši, tad pastāv tik tiešām ļoti liela iespēja, ka rudenī viņi inficēsies un nāksies vien to visu pārslimot. Viņš izteicās : “Tas ir liels cilvēku daudzums.”

“Jau pašlaik ir pavisam naivi domāt, ka vīruss mūs neietekmēs, it īpaši rudenī, jo vīrusam šķiet ir jau sezonalitāte, īpaši rudenī, ziemā un pavasrī, tieši tāpat, kā tas ir gripu.”

loading...