Astrologi nosauc tās zīmes, kurām Maijs būs pilns veiksmes un izdošanās mēnesis

Laiks turpina ritēt uz priekšu arvien ātrāk un klāt pienācis jau gandrīz Maijs, līdz ar to astrologi nesez rokas klēpī salikuši un klāj vaļā savas jaunākās prognozes. Līdz ar to astrologi 2021. gada maiju prognozē kā kopumā salīdzinoši grūtu mēnesi, tomēr tas nenozīmē, ka lielā veiksme apsteigs pilnīgi visas zīmea. Zināmie eksperti no “Daily Horo” pastastījuši, kam maijā paveiksies krietni vairāk, nekā citiem. 

Lai skaidrāk izprastu lietu būtību – Maija mēnesī galvenais retrogrādais Plutons iegūs sev negatīvo spēku un jau 23. datumā tam tieši tāpat pievienosies arī Saturns. 26. maijā būs arī pilnīgs Mēness aptumsums. Problēmas kopumā palielināsies, tomēr zemāk uzskaitītie zīmju cilvēki ar tām tiks galā krietni labāk, nekā pārējie.

Dvīņi
Viņi gandrīz vai katru reizi sev gūst labumu no globālām un lielām izmaiņām. Tieši šiem cilvēkiem nepatīk nedz depresija, nedz arī stabilitāte. Tieši tāpēc Maijā tās varētu saukt par vienu no vislaimīgākajām zīmēm. Nedrīkst aizmirst, ka grūtība būs, bet arī jaunas un lielas iespējas. Dvīņi varēs tik tiešām sirsnīgi izbaudīt jaunas emocijas. Tieši šīs zīmes radošums gaida sev jaunu iedvesmu, tieši Maijs viņiem dos spēku un enerģiju turpmākajam laikam.

Vēzis
Vēži var tik tiešām būt gatavi problēmām. Viņu enerģiju strauji kāpināsies uz augšu, jo visu maiju Marss atradīsies tieši viņu zīmēm. Tomēr tam ir arī labvēlīga nostāja, lai varētu veikt liksteņa triecienus un tiktu galā ar savām grūtībām un ķibelēm. Tieši vēža izturība palīdzēs noturēties virs ūdens, lai arī par ko ietu runa.

Strēlnieki
Pašlaik strēlnieki dzīvo pastāvīgā spriedzē un skriešanā, tomēr viņi tajā jūtas kā zivs ūdenī. Maija mēnesī viņiem nav jābaidās ne no viena, ne no otra, jo lielākā daļa viņu nelabvēļu būs aizņemti tieši ar savām personiskajām problēmām. Līdz ar to, tas nozīmē, ka Strēlnieks šajā laikā varētu uzņemties iniciatīvu par sevi un gūt panākumus. Beigu beigās viņi varēs izkļūt no grūtībām kā milzīgi uzvarēji, bet tajā pašā laikā ietaupīs sev milzu enerģiju un spēku priekš citām nozīmīgām lietām.

 Ūdensvīri
Viņi ir cilvēki, kuri pavisam radošā veidā mēģina atrisināt pilnīgi jebkuru problēmu. Maijā viņiem nāksies saskarties ar tik tiešam daudzām problēmām, tomēr ūdensvīri būs tie, kuri ar šīm problēmām tiks galā visvienkāršāk. Tas var palīdzēt atstāt sev vēlamo iespaidu uz potencionālajiem partneriem vai darba devējiem. Pavisam līdzīga situācija būs arī mīlestībā. Jebkuras nepatikšanas attiecībā pret ūdensvīŗiem pārvērtīsies par pozitīvu iznākumu.

Avots

loading...