Nostradama baisais pareģojums par to, kas acīmredzami notiks 2021. gadā…

Lai gan daudzi joprojām uzskata, ka 2020. gads bija ļoti smags un grūts, tad gribat vai nē, bet tie ir vienkārši “ziediņi” salīdzinot ar 2021. gadu un gaidāmo 2022. gadu, lai arī cik ļoti to negribētu. Nostradams ir pasaulē zināms slavens pareģotājs, kurš pareģoja daudz dažādu notikumu no kuriem daudzi tik tiešām arī piepildījās, tāpēc laiks uzklausīt, ko viņš bija pareģojis par 2021. gadu un turmpākajām sekām, ziņo “eg.ru.”

Nav jau vairs jāpiemin tas, cik daudziem šī ir slikta situācija un cik daudzi ir zaudējuši darbu, tomēr Nostradams izteicies, ka tas esot tikai sākums, kuram turpmāk sekos vesela kaudze ar šīs situācijas sekām, kas vēlāk var ievest vēl lielākā bedrē.

Viena no pašām galvenajām un lielākajām problēmām būs milzu bads visā plašajā pasaulē, kur galvenais seku cēlonis būs tieši esošā globālā situācija, kad negatīvi ietekmējis visu pasaules ekonomikas, lai arī cik ļoti gribētos noliegt. Nav jābūt ģēnijam, lai saprastu to, ka neskaitāmi cilvēki zaudē darbu un vairs nevar izdzīvot, līdz ar to tik tiesam krasi pieaug bada stāvoklis cilvēkiem, kam nav naudas.

Kopā ar badu pasauli sagaida arī milzīgs bezdarbs, tiklīdz palielinās bezdarbnieku skaits, pieaug attiecīgi arī noziedzības līmenis un sociālā spriedze ceļas aizvien straujāk, jo ko gan darīt cilvēkiem, kuriem nav iespēju un līdzekļu? Atliek darīt to, lai varētu izdzīvot un tādā situācijā pašlaik nokļūst jau daudzi.

Tieši tāpat Nostradama pieraksti liecina, ka 2021. gadā Kaliforniju varot satricināt pamatīga zemestrīce. Šim gan noteikti negribētos piekrist, tomēr pēc viņa daudzajiem veiksmīgajiem pareģojumiem neko nevar zināt. Attiecīgā uz dabas parādībam Nostradama pierakstos ir punkts : “2021. gadā būs gaidāmas saules vētras un pat sadursmes ar asterodiem.” Viņa pareģojumā ir teikts pavisam skaidri : “Debesu galā cilvēks ieraudzīs uguni un garas dziksteļu takas. Mēs redzesim kā ūdens celsies un zeme centīsies paslēpties zem tā.”

Tāpat viņš minējis to, ka arī 2022. gads būs pilns ar pārsteigumiem, mēs tikai varam cerēt, ka tas būs labāks nekā esošais.

Avots

loading...