“Nav brīnums, kāpēc visi aizbrauc…” Slimnīcas informē, ka nākamgad darbiniekiem būtiski samazināties ienākumi

Kā aģentūrai LETA klāstīja Bērnu slimnīcas valdes priekšsēdētājs Valts Ābols, turpmāk paredzētais atalgojuma palielinājums daļēji kompensētu ieņēmumu samazinājumu darbiniekiem, kurus no 2019.gada 1.janvāra skars ierobežojums strādāt virs vienas slodzes, pamatojoties uz pagarinātā normālā darba laika atcelšanu.

Ābols paziņojis, ka daudzi darbinieki, kuri strādā veselības jomā, strādā virs vienas slodzes. Slimnīcas vadītājs norādīja, kad algas dinamika varētu būt ar negatīvu nozīmi.

Viņš norāda ka šogad bija lielisks algas pielikumi veselības darbiniekiem. Kā arī viņi vēlējušies piesaistīt jaunas medmāsas. Tādēļ viņš domā ka visiem vajadzētu zināt, kas notiks ar algām šajā jomā strādājušiem cilvēkiem.

Arī Austrumu slimnīcas valdes priekšsēdētājs norādīja, ka personāla atalgojums būs atkarīgs no valsts finansējuma. Viņš stāsta, ka ja valsts nepalielinās finansējumu, lai varētu mediķu atalgojumu palielināt par 20%, un arī viņi nevarēs strādāt virsstundas, tad viņi dosies meklēt darbu citās slimnīcās.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...