Sekss vai tomēr bezmaksas WIFI?

Sekss-vai-bezmaksas-WIFI--1

Tātad atradu internetā aptauju kurā kādas divas samērā seksīgas sievietes gāja pa dažādiem veikaliem un uzdeva pavisam vienkāršu jautājumu. Sakiet lūdzu ko jūs izvēlētos – seksu vai bezmaksas wifi. Kā jūs domājat ko teici 99% puiši ? 😀

Sekss-vai-bezmaksas-WIFI--2

Vīrieši kas bija vienatnē atbildēja, ka protams ņemtu seksu, jo kas gan var būt labāks par to. Tomēr bija daži izņēmumi, kur puisim blakus bija sieva vai vīrs un ar sakostiem zobiem pateica ka izvēlētos wifi. Tomēr ne tur viss šis stāsts. Viņu mērķis bija uzzināt, kas ir cilvēku lielākā vēlme, jo viņas atlasīja divas visvairāk nepieciešamākās lietas jeb vēlmes.  Un kā jau varat paši secināt, ko visavairāk vēlas vīrieši? Protams, kā bez ēdiena un Tv?

Sekss-vai-bezmaksas-WIFI--3

Bet tad kāpēc nepiedāvaja Tv un ēdienu? Jo lūk kādā interneta aptaujā lielākā daļa vīrieši teikuši, ka visvairāk vēlētos seksu un bezmaksas wifi, tālāk sekoja ēdiens un televizors. Bet ko gan atbildēja sievietes ?

Sekss-vai-bezmaksas-WIFI--5

Neviena sieviete neatbildēja ka vēlētos seksu, visas kā viens atbildēja ka vēlētos bezmaksas wifi. Kopējo sievietes skaits bija apmēram 100, interesanti, ka visas mūsu seksīgās sievietes vēlas bezmaksas wifi vairāk nekā seksu. Ak Jūs mazās nešpetnules 😀

Sekss-vai-bezmaksas-WIFI--10

Šīs divas sievietes pēc  aptaujas rezultātiem  secināja, ka visu nosaka dzimums, kā viņas pašas sacīja, sievietes esot smējušās un sarkušas, kas tomēr norādīja uz to ka viņas vairāk vēlētos seksu, bet tā kā viņas ir daiļā dzimuma pārstāves viņas vienkārši neatļāvās to pateikt. Tomēr vīrieši, vai tad viņi no kaut kā kautrējās ? Ja grib tad uzreiz pasaka un miers, bet ak mūsu sievietes. Kopējais sieviešu skaits kuras vilka uz atbildi par seksu sasniedz 20% tā kā secinājumus varat izdarīt paši. Vīrieši visi kā viens teica, ka izvēlētos seksu, bet sievietes ar lielu kautrēšanos un ķiķināšanu tomēr apgalvo ka izvēlētos bezmaksas wifi, prasot pamatojumu kāpēc neizvēlētos seksu, lielākā daļa nosarkušas kā mazas meitenes.

loading...