Taksists – Pedofils!

Izbega-no-izvarosanas-1 (1) Sākās viss ar jautru ballīti, kurā, protams, tika lietots alkohols, un tas viss nelikās nekas pārsteidzošs, jo kā jau studenti visi mēdza kopā ik pa reizei atpūsties, saicinot viesus, no kuriem daudzi nebija savstarpēji pazīstami, taču ātri atrada kopīgu valodu.
Izbega-no-izvarosanas-2

Taču šoreiz viss notika citādāk, jo meitene nevarēja ilgi palikt uz vietas, dēļ tā, ka rītdien bija norunāta tikšanās ar ārvalstu studentu grupu, kas bija apmaiņas studenti, tāpēc viņa izlēma doties mājās ātrāk. Saprotot situāciju, arī tika izsaukts taksis, lai aizvestu viņu  uz mājām, kas atbrauca tieši laikā.  Un šoferis sākumā likās uzticams, neskatoties uz to, ka bija arī citas izcelsmes,  un runāja ar akcentu.

Izbega-no-izvarosanas-3   Un tad sākās viss šis šausminošais piedzīvojums nakts garumā. Sākumā, taksists pārliecināja meiteni, ka durvis tiek aizslēgtas drošības dēļ, jo naktī mēdz būt gadījumi, kas ir saistīti ar mašīnu apturēšanu un naudas izspiešanu. Tas likās nedaudz aizdomīgi, taču meitene neko nebilda, jo vēlājās ātrāk nokļūt mājās.
Izbega-no-izvarosanas-4 Neilgi pēc tam, taksists sāka apgalvot, ka zina īsāko ceļu, kā nokļūt līdz viņas  mājām,  sekojoši,  mājas atradās diezgan tālu no ballītes vietas, un viņš pārliecināja meiteni, ka braucot, izmantojot apvedceļus, var nokļūt ātrāk tieši viņas pilsētā. Un tas nelikās nekas sevišķs, jo atļautais ātrums ārpus pilsētām ir krietni vien lielāks, sekojoši, tā tik tiešām varēja nokļūt ātrāk uz viņas dzīves vietu.
Izbega-no-izvarosanas-5   Braucot, takstists pēkšņi apstājās, jo kā teica, viņam ir nepieciešams pārbaudīt mašīnas stāvokli, lai noskaidrotu, vai viss ir kārtībā, jo dzirdēja aizdomīgas skaņas, un ir aizdomas, ka kautkas varētu būt salūzis. Šajā vietā meitene saprata, ka kautkas varētu nebūt lāgā, un neskatoties uz to, par ko viņu mēģināja pārliecināt, tomēr aizsūtīja īsziņu ar GPS korrdinātām saviem draugiem, aicinot atbraukt uz šo vietu, jo radās aizdomas par ko nelāgu.
Izbega-no-izvarosanas-6   Draugi atbildēja, ka jau ir ceļā, un drīz vien sākās pats ļaunākais. Taksists teica, ka mašīna visticamāk nevarēs ilgi turpināt ceļu, un sāka uzmākties ar neķītriem piedāvājumiem, mēģinot pielauzt meiteni, lai tā piekrīt seksam ar viņu.
Pēc  kāda laika viņš sāka kļūt agresīvs, piedraudot viņu piekaut un tāpat dabūt ko grib, ja viņa nepiekritīs labprātīgi. Beidzot viņas, draugi jau bija gandrīz klāt.Izbega-no-izvarosanas-7  Situācija atrisinājās, un šis uzmācīgais taksists tika neitralizēts ar draugu palīdzību, kā arī izsaukta policija, kas ātri ieradās notikuma vietā, kā nekā,  tas notika Zviedrijā.  Bet šoreiz, meiteni izglāba galvenokārt tas, ka viņa nevilcinājās, sajūtot ko nelāgu un uzreiz ziņoja saviem draugiem, lai klusi un nemanāmi izsauktu policiju. Tāpēc, šoreiz tā varētu būt arī kā mācība- kad sajūtat briesmas, tad nevilcinieties saukt palīdzību, jo iespējams, pat pēc neilga laika to būs ļoti grūti izdarīt.

loading...