Nebūsi dzirdējis!

992-Nedzirdeti-Fakti-3

Jo vairāk ēdīsi, jo vairāk būs enerģijas. NEPAREIZI ! Stāsts ir pavisam vienkāršs, cilvēka vidējā norma, ar ko viņš uzņem maksimālo enerģiju, ir aptuveni 400 grami ēdiena. (Katram cilvēkam tas ir individuāli.) Sportistiem un lielāka izmēra cilvēkiem norma var būt 1-2kg. Bet tālāk, tu apēd savu 400 gramu porciju un uzņem maksimālo enerģijas daudzumu, tad ēdiens pārstrādājas, un daļu no uzņemtā enerģijas daudzuma paņem atpakaļ, lai pārstrādātu ēdienu. Taču, ja cilvēks pārsniedz normu un apēd vēl pa virsu 400 gramus ēdiena, tad viņš nevis uzņem vēl vairāk enerģijas, bet gan sāk patērēt jau esošo, jo, lai tagad sagremotu 800 gramus, būs nepieciešama jau aptuveni 1/3 daļa jeb aptuveni 280 gramu ēdiena enerģija, ko apēdām iepriekš. Kāpēc tas tā ir? Tas ir tāpēc, ka cilvēkam vairāk uzņemot ēdienu uzreiz, daudz vairāk sāk strādāt gremošanas sistēma, kas uzreiz tiek papildus noslogota pie liela apjoma ēdiena uzņemšanas. Tātad! Lieki ēst nav jēgas! Ēd tikai tik, lai justos paēdis, jo pārēšanās arī sāk lieki pārslogot kuņģi un patērēt vairāk iegūtās enerģijas. 🙂

992-Nedzirdeti-Fakti-6

Šādi izskatās BMW i8 mašīnas galvenā vadības pults ! Diezgan iespaidīgi vai ne ?

992-Nedzirdeti-Fakti-2

Ja žurkas ilgi nav atradušas ēdienu vai ēdiena paliekas, kuras apēst, tad žurkas visekstremālākajos apstākļos apēd savus izkārnījumus. Iespējams, ka tagad par to aizdomāsies, jo daudzi cilvēki uzskata, ka, ja viņu mājās kaut kur ir žurkas, tad noteikti būtu jābūt arī izkārnījumiem, taču bieži vien neviens šos izkārnījumus neredz. Šis fakts parāda to, ka tikpat labi viņas dzīvo mierīgi māju starpsienās, pagrīdē vai vēl daudz kur un pie ēdiena netiek, tāpēc viņas ēd savus izkārnījumus.

992-Nedzirdeti-Fakti-4

 Cilvēkam dienā ir jāizdzer, nevis 2 litri ūdens, bet gan 3 litri. Kāpēc tā ?

Ārsti vienmēr ir teikuši – ”Ja nedzersi pietiekami daudz ūdens un neattīrīsi organismu, tad radīsies dažādas veselības problēmas.”. Un īsāk sakot – tā arī ir! Tikai šoreiz zinātniskā eksperimentā pierādījies, ka, lai cilvēks vislabāk attīrītos no ikdienas uzņemtajām kaitīgajām E vielām un visiem pārējiem organismu piesārņojošiem atkritumiem, tad dienā ir vēlams izdzert tieši 3 litrus ūdens, tas došot acīmredzamu veselības stāvokļa uzlabošanos. 

992-Nedzirdeti-Fakti-9

Fakts par miega apzināšanu , kas tomēr zinātniski līdz galam vēl nav pierādīts. Šis vairāk attiecas uz tiem, kuriem interesē garīgā pasaule, psiholoģija, vai vienkārši kuriem patīk daudz gulēt. Ir veikti vairāki pētījumi uz dažādiem cilvēkiem, kuri, apzinoties sevi miega stāvoklī, spēj uzstādīt tādu kā pulksteni, kas iet tik ilgi, cik tas ir nepieciešams. Pastāstīšu sīkāk, lai saprastu pavisam! Tātad, piemēram, tu atnāc vēlu mājās, līdz rīta skaļajam modinātājam atlikušas gulēt vien piecas stundas, tad tu iekāp gultā un dari visu kā parasti, vienīgā atšķirība ir tāda, ka guļot tu domā par pulksteni, kuru uzgriez tik ilgi, cik vēlies gulēt, teorētiski zinot šo stāvokli, tu 5 stundu laikā apzinies to, ka vēlies nogulēt 10 stundas un no rīta pamosties kā svaigs gurķītis, tā it kā tu arī būtu gulējis šīs 10 stundas. Ir bijuši daudzi pierādījumi, viena sieviete izmantojusi šo metodi zinātnieku izpētes klātbūtnē, sieviete aizgājusi gulēt, bet līdz modinātāja skaņai bija 90 minūtes, ejot gulēt viņa bija pārgurusi, bet pamostoties viņa teica, ka iztēlojusies pulksteni ritam katru minūti it kā tās būtu bijušas 5 minūtes, tādējādi viņa gulējusi daudz ilgāk, lai pierādītu, ka šis fakts nav bijis tīrās muļķības, viņa tika pieslēgta pie ierīcēm, lai pārbaudītu viņas spēju izpildīt daudzus un dažādus uzdevumus, kurus viņa izdarīja lieliski, nākamajā dienā viņai atkal nācās veikt šo eksperimentu, tikai šoreiz patiešām noguļot pēc smagas strādāšanas šīs 90 minūtes neko neiedomājoties par laika pagarināšanu utt. Viņa tika pamodināta, un sieviete bija depresīva un teica, lai ļaujot gulēt. Viņai lika izpildīt tos pašus uzdevumus, un viņa gandrīz nevienu nespēja izpildīt kā nākas, jo, ja cilvēks grib gulēt, tad Jūs paši ziniet, ka neko citu tajā brīdī gandrīz nav iespējams veikt.

992-Nedzirdeti-Fakti-8

Šis ir vienreizējs multi – pieskārienu ekrāns ar super lieliem izmēriem, ar ko tas atšķiras no parastajiem pieskārienu ekrāniem? Pats labākais ir tas, ka būtībā tas ir tīrs stikls un ekrāns ir izstrādāts no jaunākajām tehnoloģijām, kas padara displeja vietu caurspīdīgu, kad paši displeji tiek izslēgti.

Iedomājies – Tu atnāc mājās un tev pie sienas karājas 40 collu caurspīdīgs stikls, tu paņem pulti un ieslēdz to iekšā – wollā, tas pārvēršas par super plānu un elegantu televizoru! Ceru, ka drīz kas tāds parādīsies pasaules tirgū.

loading...