Notikusi ļoti smaga auto avārija! Cietuši 4 cilvēki – No mašīnas nekas nav palicis pāri!

Šodien notikusi ļoti smaga auto avārija, par laimi neviens no cilvēkiem nav miris, taču iesaistītās mašīnas, pavisam noteikti vairs nebūs lietojamas, jo no tām nav palikuši pāri vien tukši metāla gabali, kas izkaisīti pa visu ceļu un grāvi. Viens no cietušajiem no mašīnas spējis tikt ārā tikai ar glābēju palīdzību, jo mašīna bija vienkārši samīcīta, par laimi visi ir dzīvi!

Ceļu policija norādījusi, ka konkrētais satiksmes negadījums ir noticis rīta stundā – Smagā auto avārija notikusi diezgan zināmā ceļu posmā uz Klapkalnciemu – Smārdes pagriezienā. Taču, kā tas viss īsti notika un kā vispār tā varēja atgadīties?

Par šo avāriju Smārdes pagrieziena tuvumā runā arī  daudzi sociālo tīklu lietotāji, kāds no tiem izteicies, ka redzējis kopumā četrus cietušos, un kā jau iepriekš tika minēts, viens no cilvēkiem no auto bija spējīgs tikt ārā tikai tad, kad atbrauca glābēji, par laimi mašīna nebija aizdegusies vai kā savādāk, kas būtu bijis ļoti briesmīgi!

Bet, kā tas varēja notikt šajā tik ļoti labi zināmajā vietā? Pašlaik esot izteikta viena galvenā versija, kura pēc aculiecinieku teiktā bijusi arī īstā.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...