Pasaulē Baisākais Vīrs? Viņš Pazīstams Kā Grīnokas Kaķvīrs – Jūs Pat Iedomāties Nespējat, Kā Viņš Izskatās – Šausmas!

Pirmās ziņas par šo cilvēku ir datētas ar 1970 gadiem, bet visvairāk informācija ir parādījusies pēdējos 20 gados.

Izskatās, ka viņš ir noklāts ar kvēpiem vai sodriem, bet viņa acis spīd kā kaķa acis, turklāt viņš gandrīz vienmēr rāpo.

2

Un, ak jā, viņš ēd žurkas. To pat uzskata kā viņa ”firmas zīmi”.

3

Pirmie īstie pierādijumi, ka Kaķvīrs ir cilvēks, nevis kāds mistisks briesmonis, parādījās 2000 gadā, kad viņš tika nofilmēts pirmo reizi.

5

Šis videoklips ar Kaķvīru bija tik plaši izplatīts, ka pat Grīnokas sociālie darbinieki sāka interesēties par viņu. Visi gribēja zināt kas viņš bija, no kurienes viņš ir nācis, un, kas konkrēti, ar viņu ir noticis.

Daži stāstot, ka viņš bija Krievijas jūrnieks, kurš bija palicis Skotijā, bet citi sakot, ka vietējie meža dzīvnieki viņu saplosīja tik ļoti, ka viņš vairs nevarot pastaigāt, bet vēl citi sakot, ka viņš ir izbēdzis no trakonama.

6

Pilsētnieki bieži atstāj viņam ēdienu un ūdeni, lai gan viņš vairs nav tik bieži manāms, kā agrāk. Ir bažas, ka viņam ir pasliktinājusies veselība, un ka visi šie gadi galu galā ir ņēmuši varu pār viņu.

Bet viena lieta ir skaidra – Grīnokas Kaķvīrs ir īsts. Noskaties, ko pilsētnieki saka par viņu..

Nevar noliegt, ka šis Kaķvīrs ir tikpat dīvains, cik biedējošs, bet mēs redzam, ka cilvēki par viņu uztraucās. Vienkārši cerēsim, ka ar viņu viss ir kārtībā!

loading...