Pasaules Slavenākā Diēta, Kas Pilnībā Nogalina Vēža Šūnas! Tūkstošiem Izārstētu Pacientu 42 Dienu Laikā!

Indivīdiem, kuriem nav ļaundabīgu audzēju šūnas organismā, un kuri arī mēģināja šo diētu, ir ziņojuši par milzīgu pozitīvu ietekmi organismā, piemēram: 1) Uzlabota pašsajūta 2) Enerģijas pieplūdums 3) Uzlabota imūnsistēma

Slavenā Breussa diēta : 

Pacientiem ir pateikts neēst nekādus spēcīgus ēdienus 42 dienas no vietas! Tā ir ļoti svarīga šīs diētas sastāvdaļa. Arī dārzeņi ir jāuzņem sulas formā.

Šī diēta nogalinās vēža šūnas, turklāt uzlabos tavu kopējo veselību – tad kāpēc lai tu nepamēģinātu šo diētu?

Viens īpašais dzēriens sevī ietver

-1 liela biete

-1 vidēja izmēra burkāns

-3-4 selerijas kāti

-1/2 kartupelis

-1 rutks

Nedzeriet vairāk kā vienu litru šī dzēriena dienā! Visām sastāvdaļām jābūt samaltām blenderī!

Šajā video, proporcijas ir izmantotas priekš 2 dzērieniem, turklāt ir iekļautas arī selerijas, kas ir ļoti efektīva šīs diētas daļa.

Tātad, kā šī diēta strādā?

Dr. Breuss apgalvo, ka šūnas barojas ar proteīniem no spēcīgām sastāvdaļām. Bet izmantojot šo diētu, visas šūnas tiek mērdētas badā, kā rezultātā – tās nomirst.

Svarīgi, ja Jūs vēlaties izmēģināt šo diētu, lai tā sasniegtu maksimālo efektivitāti, svarīgi ir izmantot dabiskas sastāvdaļas!

Bietes

Eiropieši jau ilgu laiku izmanto bietes, lai ārstētu audzējus. Šis dārzenis dod ķermenim visus nepieciešamos elementus, lai tas varētu efektīvi cīnīties ar dažādām slimībām. Turklāt papildus bietes arī izdala vielas, kas izskalo vēzi izraisošas vielas no aknām, nierēm un limfu sistēmas.

Burkāns

Saskaņā ar Ņūkāslas universitātes veiktu pētījumu, burkāni satur poliacetilēnu maisījumu, kas efektīvi cīnās ar ļaundabīgiem audzējiem, un mazina audzēju attīstību.

Selerija

Pēdējie pētījumi norāda, ka selerijas nogalina līdz 86% ļaundabīgo audzēju šūnas. Seleriju aktīvā viela ir apigenīns, kas iedarbojas tieši uz ļaundabīgajām šūnām.

Kartupelis

Ir izpētīts, ka kartupelis spēj pilnībā apstādināt vēžu šūnu attīstību! Svarīgi tik kartupeli pareizi uzņemt, lai izbaudītu tā efektivitāti!

Rutki

Rutki efektīvi veic ķermeņa detoksikāciju un nodrošina lielu C vitamīna pieplūdumu.

Tātad, tagad, kad Jūs visu šo ziniet, kāpēc lai Jūs nepamēģinātu paši to, un turklāt ievērojami uzlabotu savu veselību? Šī diēta jau ir izārstējusi tūkstošiem pacientu, un tagad arī Jūs to variet pamēģināt!

loading...