Patiesais Iemesls, Kāpēc Jūsu Vēdaris Tik Bieži Uzpūšas – Un Kā To Labot!

Šī baktērija var samazināt serotonīna līmeni smadzenēs un pat rada trauksmes sajūtas, depresiju un nervozitāti. Šo visu bieži vien var ārstēt ar ārpusbiržas tirgus izstrādājumiem, narkotiskiem un aizsardzības līdzekļiem, bet šie recepšu medikamenti, biežāk var  izraisīt sliktas blakusparādības, kas var nodarīt vairāk ļauna nekā laba.

Tā vietā, izvēlēties vairāk dabas risinājumus, kas var novērst šo problēmu, kā arī dot tonnas citas veselības priekšrocības organismā.

Sastāvdaļas:

 1 citrons
1 gurķis
1 ēdamkarote rīvēta ingvera
1 ēdamkarote alvejas sulas
Sauja pētersīļu / koriandra
½ glāze ūdens

Metode:

Sagatavojiet dārzeņus un augļus ,sajauciet visas sastāvdaļas blenderī, līdz jūs saņemsiet jauku smūtija konsistneci. Tas ir tik vienkārši un jūsu līdzeklis ir gatavs. Dzeriet tik daudz, cik vēlaties, un jebkurā laikā kurā vēlaties.

Tas var paaugstināt enerģijas līmeni,  likvidēt toksīnus un šķidrumu no organisma daudz ātrāk. Tas var palīdzēt atbrīvoties no spītīgajiem vēdera taukiem un attīra kuņģi no iekšpuses .

Tas novērš vēdera uzpūšanos, tīra jūsu zarnas un palielina imūnsistēmu. Dzerot šo dzērienu regulāri tas cīnīsies ar daudzām infekcijām un slimībām.

loading...