Skaistu krūšu ienaidnieki

Nepiemērots krūšturis

Krūšturis vajadzīgs, lai noturētu krūtis tonusā un palīdzētu tām nest pašām savu svaru. Būtībā pastāv arī dabīgais krūšturis – krūšu muskulatūra. To nostiprinot, nostiprinās tā saucamās Kupera saites, kas iet no muskuļiem uz piena dziedzeri. Muskulim nostiprinoties, šīs saites kļūst spēcīgākas un izteiktākas, tāpēc, piemēram, sportistēm krūtis ir tvirtākas, stingrākas un labāk saglabā savu formu.

Katrai meitenei profilaktiski vajadzētu veikt speciālus vingrinājumus krūšu muskuļu nostiprināšanai. Ja par to sāk domāt tikai tad, kad piedzimst bērns un krūts pēc zīdīšanas zaudē glīto formu, tad ar vingrinājumiem vien vairs nepietiek. Valkāt piemērotu krūšturi ir sevišķi svarīgi bērna barošanas laikā, jo krūtis ir kļuvušas smagākas, āda nespēj noturēt palielināto masu un izstaipās. Krūtis var kļūt nokarenas, ja netiek lietots papildus noturošais faktors – krūšturis.

Jo lielākas krūtis, jo lielāka vajadzība pēc krūštura.. Tāpēc ir jāizvēlas atbilstīgs krūšturis, lai krūtis tiktu nedaudz paceltas, krūšturim izvēlēts atbilstīgs apkārtmērs un lencīšu platums.

Strauja svara zaudēšana

Zaudējot svaru, viena sieviete atklāj, ka tūlīt izmēros samazinās arī krūtis, bet cita izmaiņas tikpat kā nemana. Krūtis pamatā sastāv no divu veidu audiem – dziedzeraudiem un taukaudiem. Ja pārsvarā ir pirmie, krūtis tievējot samazinās mazāk, ja otrie – tās sarūk vairāk.

Cenšoties tikt vaļā no liekā svara, nedrīkst aizmirst par vingrojumiem, lai nostiprinātu muskuļus, jo var sacīt, ka muskuļi ir mūsu zemādas masieri. Muskuļiem uzturēt tonusu palīdz arī āda, tāpēc par labu nāk procedūras, kas tonizē ādu: aukstuma un karstuma procedūras, pirts, norīvēšanās sniegā.

Neticiet reklāmai, kas sola uzlabot krūšu formu ar krēmiem un tamlīdzīgiem kosmētikas līdzekļiem – tie der vienīgi virspusējai ādas kopšanai. Arī vakuummasāža, ko izmanto krūšu palielināšanai, nedod noturīgu efektu, tā intensificē asinsriti, rada audu tūsku, un tāpēc krūtis palielinās, bet aptuveni pēc mēneša viss ir atkal tāpat, kā bijis.

Tieši saules stari

Krūšu āda ir jutīgāka par sejas ādu, tāpēc ultravioletie stari krūtīm ir nāvējoši. Āda zaudēs tonusu, kļūs grumbaina, protams, ne uzreiz, bet ar laiku. Ap dekoltē zonu parādīsies pigmenta plankumi. Atcerieties par krūšturi pat solārijā.

loading...