Seko Šīm Dabīgajām Instrukcijām Un Izvairies No Resnās Zarnas Vēža

Starptautiskā vēža izpētes aģentūra paziņojusi, ka pārstrādāta gaļa var izraisīt taisnās zarnas vēzi. Šis vēža veids skar resno un taisno zarnu, un ir viens no populārākajiem vēža veidiem Amerikā.
Resnajā zarnā ir ļoti daudz baktēriju un atkritumu, un tā būtu jāuztur vesela un tīra. Imesli, kāpēc vēzis var skart cilvēka organismu: iedzimtība, infekcijas, stress, radiācija, piesārņojus, fiziskās aktivitātes utt.

Amerikas Institūts, kurš nodarbojas ar vēža pētniecību atklājis, ka pat 1/3 no vēža gadījumiem ir iespējams ārstēt ar veselīgu uzturu un dzīvesveidu. Bet ko sevī iekļauj, veselīgs dzīvesveids un uzturs?

1. Pēc iespējas vairāk patērē dārzeņus un augļus. Piemēram, dārzeņi ir vērtīgs magnija avots, kas palīdz novērst vēzi. Ir pierādījies, ka magnijs arī samazina insulīna rezistenci, iekaisumus un vēža šūnas.

2. Neraugoties uz to, dārzeņi satur daudz uzturšķiedras, kas novērš vēža rašanos. Dārzeņi satur sulforafānu, kurš samazina resnās zarnas vēža risku.

3. Uzņem vairāk šķiedrvielu. Uzņemot 10g šķiedrvielu, iespēja, ka var rasties resnās zarnas vēzis, samazinās par 10%. Šķiedrvielu avoti: linsēklas, kaņepju sēklas, čia sēklas un ceļtekas sēnalas.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...