Noticis milzu skandāls Tērvetē – Ēģiptē izglābto dziedātāju Māru Katarasku vaino briesmīgā noziegumā!

Pirms kāda laika Latviju pāršalca ziņas par dziedātājas Māras Katarskas traģisko mīlas pieredzi Ēģiptē. Tagad viņa ir atgriezusies Latvijā un jau kādu laiku viņai ir attiecības ar latvieti. Šobrīd žurnāla “Kas Jauns” rīcībā gan nonākusi informācija, ka dziedātāja ar savu jauno draugu un plašāku draugu kompāniju iesaistījušies kautiņā.

Kā jau iepriekš ziņots, dziedātāja un bijusī šova “OKartes skatuve” dalībniece Māra Katarska Ēģiptē piedzīvoja vardarbību no sava tābrīža dzīvesbiedra. Viņa tika turēta gūstā, kā arī vīrietis sievieti piekāvis un sazāļojis. Māras atrašanā un atvešanā uz Latviju iesaistījās gan viņas māte, gan plašāka Latvijas sabiedrība.

Tagad mūziķe izskatās atguvusies no traumas, kā arī labprāt dalās ar padomu sievietēm, kas piedzīvojušas līdzīgas situācijas. Viņa arī ir gatava jaunām attiecībām un ir uzsākusi tās ar savu vienaudzi, latvieti Edgaru Netenbergu.

Tikuši iesaistīti dzelzs stieņi
Nesen ar žurnālu “Kas Jauns” sazinājusies kāda Tērvetes iedzīvotāja, kura norāda, ka mūziķe pati ir ļoti agresīvas dabas un, iespējams, pat izprovocējusi traģiskos notikumus Ēģiptē.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...