Pēc ilgas klusēšanas izskan jaunākā informācija no Šūmahera menedžeres – Fani asarās

Pēc ilgas klusēšanas izskan skaisti pateicības vārdi no Šūmahera menedžeres. Kā jau zinām ka Šūmahers iekļuva negadījumā slēpjot. 2013.gada nogalē viņš bija devies slēpot ar savu tolaik 14 gadus veco dēlu. Pēc avārijas viņš dažus mēnešus pavadīja komā, jo ar galvu bija atsities pret akmeni.

Pēc šī negadījuma ģimenes locekļi un arī viņu menedžere viņu veselības stāvokli turēja pie sevis, kas raisa daudz  jautājumu un versiju. Tieši Šūmahera menedžere bija tā, kas vēlējās, lai viņa veselības stāvoklis netiktu apspriests, lai neradītu lieku ažiotāžu un spekulācijas. Tomēr kļūstot sentimentāla viņa publicējusi plakātu, kas apliecina viņa sasniegumus F1.

Plakātā tiek atainota “sarkanā fūrija”, kas triecās pretī pirmajam pasaules čempionāta uzvarai. Kā arī viņa saka lielu paldies ģimenes vārdā. Viņa saka ka lielā sadarbība ar “ZOOM” ir palīdzējusi savākt naudu “Keep Fighting Foundation” (“turpini cīnīties” ziedojumu un labdarības fonds Mihaēlam Šūmaheram)

Pēc negadījuma viņš steidzīgi tika nogādāts Grenobles slimnīcā, kur viņam tika veiktas trīs operācijas. Divas no tām bija dzīvības glābšanai. Viņš vēlāk tika nogādāts uz Šveices pilsētu, lai turpinātu ārstēties tur. Tomēr kad viņam kļuvis labāks, viņš tika pārvest uz ģimenes māju pie Ženēvas ezera.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...