Pavisam Skumjas ziņas Slavenās Olgas Kambalas dzīvē! Diemžēl, šoreiz viņā pieņēmusi smagu lēmumu!

Olgai Kambalai ir trīs meitas, no kurām divas dzimušas viņas 16 gadus ilgajā laulībā. Lukērija, Loreta un Džulianna ir Olgas Kambalas bērnu vārdi. Iepriekš viņai parādījās pielūdzējs bokseris, tomēr tur tā īsti nekas nenotika. Tas bija tādā nenopietnā līmenī. Kad iegāju “LNK Boxing” Instagram lapā, lai paskatītos uz bokseri, pamanīju Kasparu — viņš ir tas pats puisis, kas rakstīja iepriekš Tāpēc es devos uz viņa profilu un sāku pētīt. Pēc tam man vienkārši iepatikās dažas viņa bildes, pat nedomājot par to un uzpiedu dažu laikus viņa bildēm.  Nakts vidū Kaspars man atsūtīja ziņu, ka viņam patīk, ka viņā saspiedusi viņam laikus.

Kaspars un Olga iemīlējās ātri vien un jau drīz pēc tikšanās uzsāka kopīgu aizraušanos ar televīziju. Lai gan daudzu cilvēku attiecības šķiet dīvainas, daudzi atzinīgi vērtē viņu publisko dalīšanos privātajā dzīvē. Reizēm abi ir piedzīvojuši gan kāpumus, gan kritumus savās attiecībās. Tas, protams, nav nekas jauns, bet šajā situācijā uzvirmoja, kas pavisam savādāks un jāņem vērā, ka tas tomēr skar lielāko daļu iedzīotāju. Tieši šī iemesla pēc ļoti rūpīgi jāaplūko to, kas notika!

Kambalu pāris šajā situācijā brauca ar luksusa automašīnu naktī pa Rīgas ielām. Kā minēts iepriekš, tad viņiem bija slikta pieredze ar šo konkrēto tēmu, jo izvērtās tik tiešām ļoti nepatīkamas un pat sāpīgas lietas! Olga gribēja pabraukāties un nofotografēt mašīnas priekšrocības. “Es gribu uzrakstīt pāris īsus stāstus, lai parādītu mašīnas iespējas.” Olga sāka ķircināt Kasparu, sakot, ka viņas vīrs nešķiet pārāk priecīgs par visu šo situāciju, jo viņa grib tikai jautrību.

“Ja tu būtu veca sieviete, es tev šautu tā riktīgi pa degunu,” Olga teica savam vīram. Kaspars nepārprotami nesaprot Olgas vēlmes, un starp abiem izceļas tik tiešām ļoti pamatīgs strīds. “Ja vēlies kādam kaut ko parādīt un iepriecināt, ja nesaņemšu tādu reakciju, kādu gaidīji, vai tu tagad par mani pasmiesies?” Kaspars bija neizpratnē par sievas uzvedību konkrētajā situācijā, jo vispār nesaprata, kas īsti notika pēc sievas pēkšņā uzbrauciena.

Kaspars uzreiz atcirta, ka viņš nav tas tips, kas izrādītu patiesu prieku par tādām lietām, viņš nemaz nav par tām tik sajūsmā kā Olga šajā situācijā. Kaspars norāda, ka viņš šīs lietas redz vienkāršāk, bez liekām emocijām, jo ​​tās ir tikai parastas lietas, nekas vairāk un tās ir stāsta beigas. Olga stāvēja uz ielas un teica: “Tev vajadzētu uzlēkt, dejot un teikt: Mīļā, cik forša tu esi pret mani.” Taču tā kā bija iecerējusi Olga, nemaz nenotika.

Jo vairāk viņi centās skaidroties, jo lielākas bija auzas. Pašlaik ticis paziņots, ka šis viss ir bijis grūts notikums un arī Olga piebildusi, ka viņai priekšā grūts un smags lēmums, betviņā domā mainīt būtiskas izmaiņas savā izskatā, dēļ radušās Čuhņas jeb Dobeles skandāla dēļ.

loading...