Diemžēl, bet Tās ir skumjas ziņas ļoti daudziem! Mūžībā Devusies vien 37 gadus jaunā seriālu zvaigzne!

Apkopotā informācija liecina, ka aktrise iesākumā pamatīgi saļimusi un ar to viss tikai sācies. Faktiski tiek norādīts, ka aktrise bija 37 gadus jauna, kad viņa aizgāja mūžībā tikai dienu pirms viņu bezsamaņā atrada viņas mazais dēls. Tiek ziņots, ka 37 gadus vecai aktrisei pirms aiziešanas kļuva slikti un viņa  zaudēja samaņu un esot pamatīgi nokritusi.  Tas viss esot noticis vienu dienu pirms viņas aiziešanas, kas visu situāciju padara vēl nepatīkamāku un skumjāku.

Tas, no kā visi visvairāk baidījās, patiesībā notika, kad viņa iekrita šajā bezsamaņā dienu pirms aiziešanas. Pat tad neviens nevarēja paredzēt, kas tieši notiks tālāk, jo tas viss bija jau aizgājis jau ļoti tālu un diemžēl radās situācija, kuru vairs nevarēja izmainīt. Līdz ar to rodas ļoti daudz jautājumu par to, kas notika un kas tad īstenībā izraisīja šo pamatīgo incidentu? Laiks aplūkot atbildes un visus stāstu, kas tiek runāts medijos.

Ziņas par krievu aktrises Natālijas Steščenko aiziešanu, kura filmējās seriālā, tika paziņota bez pārliecinošiem pierādījumiem, kas to apstiprinātu. 37 gadus vecā Steščenko tomēr  tika atrasta savās mājās. Naktī pirms bezsamaņas krišanas bērns viņu atrada savā dzīvoklī Rostovskas krastmalā Maskavā. Pirms ātrā palīdzība paspēja ierasties, zēns izsaucis kaimiņu, kurš izsaucis citu palīdzību. Diemžēl Stephenko aizgāja , pirms ārsti varēja tikt līdz viņiem un jebkādā veidā vēl censties palīdzēt notikušajā.

Mēness teātris jau ļoti savlaicīgi informēja par mākslinieka aiziešanu. Dažu mirkļu laikā Mēness teātra administratore vienkārši saļima, kuras dēļ bija jāizsauc ātrā palīdzība. Šī attīstība satricināja pat visizturīgākos prātus, un neviens vēl nesaprot tās cēloni un kā tas viss patiesībā notika.

Par aktrises aiziešanu klātesošos informēja teātra mākslinieciskā vadītāja vietnieks Igors Janovičs. Viņš teica, ka Natālija Stešenko ir pametusi teātri. Pagājušajā nedēļā viņa ar mums runāja pa tālruni. Mūsu avots mūs informēja par šo informāciju pagājušajā naktī.

Mākslinieka partneris paziņoja, ka ir pārsteigts, uzzinot par jaunumiem. Dmitrijs Voroņins uzstājās kopā ar savu partneri viņu priekšnesumos ar nosaukumu “Ķirzakas” un “Magones”. Stešenko nav redzējis konfliktus ārpus skatuves. Viņa kolēģis to apstiprina.

Pēc Voroņina teiktā, Natašai bija lieliska humora izjūta, viņa bija ļoti laipna un nekādus skandālus neizraisīja, tomēr šobrīd turpinās izmeklēšana, lai saprastu, kas īstenībā ar viņu notika.

loading...