Pēdējās Stadijas Vēža Slimniekam Bija Paredzēts Mirt, Bet Viņš Tika Izārstēts No Nežēlīgās Slimības Ar Šīm Divām Sastāvdaļām

Pārbaude parādīja, ka vēzis ir aizgājis. Ikviens, kurš viņu satika, nevarēja noticēt, ka cieta no vēža, un vēl pie tam pēdējā posmā, labprāt teica Kresic. Šodien tas pāraug enerģijā un pilnībā uzskata, ka recepte ar medu, izglāba viņu. Viņš ar to dalījās ar cilvēkiem visā pasaulē, kuriem ir šī diagnoze. Viņi nāk pie viņa un kopā dalās pieredzē.

Horvāti saka, ka tai ir daudz dokumentu, kas var pārliecināt lielāko skeptiķi par neticamiem ārstēšanas rezultātiem ar medu. Meklējot glābšanu pēc šīs zemās cenas, var atrast cerību uz dabisko metodi, apliecina Kresic.

No dzelzs laikmeta gleznojumiem alās, mēs zinām, ka medus tika izmantots ārstēšanai pirms 8000 gadiem.

 Senlaicīgie cilvēki, 5000 gadus ilgā Ajūrvēdas medicīnā uzskatija medu par “dzīves eliksīru” un iedalija to 8 dažādos tipos, no kuriem katram ir pārmērīgas ārstnieciskās īpašības.

2004. gadā BBC izvērsās ar ziņām, ka medus palīdz pret vēzi. Pētnieki no Zagrebas universitātes atrada bišu produktus, kas aptur audzēju attīstību pelēs un žurkās.”Iespējams, pētniekiem bija iespaidīga Kresika attieksme, kad sāka to izpētīt,” komentēja britu televīzijas žurnālisti.

Žurnālā “Zinātne par pārtiku un lauksaimniecību” zinātnieki ziņoja pacientiem ar vēzi, kas saglabāja sevi ar medu. Lai apstiprinātu, ieteicams izmantot dabiskus līdzekļus ar toksisku ķīmijterapiju. Nepieļaujiet tradicionālās zāļu metodes, lai neapdraudētu savu karjeru.

Pie šīs tēmas strādā arī Dr. Nadia Orshulich komanda. Viņas ļaudis arī atklāja, ka bišu produkti ir noderīgi, lai kontrolētu audzēja augšanu. Varas un tā atvasinājumu piesārņojums, kas novērš vēža rašanos un metastāzi. “Šie sekundārie audzēji bieži ir radioterapijas un ķīmijterapijas sekas,” saka mediķi.

loading...