Policija brīdinājusi par jaunu un ļoti bīstamu krāpšanas shēmu! Cilvēki zaudē milzu naudas!

Mūsdienās arvien vairāk parādās daudz un dažādas krāpšanas shēmas ar kurām no cilvēkiem tiek mēģināts izkrāpt pēc iespējas lielākas naudas summas. Lielākoties mūsdienās cilvēki tiek apkrāpti ar dažādu sludinājumu palīdzību, kur iesākumā cilvēks domā, ka būs ieguvējs, bet beigās ir tieši otrādāk.

Pie tam pats trakākais ir tas, ka esot bijis darba sludinājums un tagad konkrētā sieviete vēlējusies brīdināt citus. Pensionāre uzskata, ka konkrētā shēma darbojusies ne tikai uz pensionāriem, bet arī ikvienu citu, kas vēlējiet piepelnīties un meklēt darbu.

Pensionāre atklāja to, ka ss.com sludinājumu vietnē bija ievietota vienkārša reklāma, kurā tika meklēts darbs. Pēc brīža pensionārei jau esot zvanījis kāds numurs, kurš piedāvājis sievietei algu ap 1000 Eiro mēnesī. Nomaksājot nodokļus viņai paliktu ap 700 Eiro.

Latvijā šāda alga, protams ir liela, taču kur nu vēl pensionārei, kas tikai vēlējusies piepelnīties un saņemt vairāk naudas. Jau pēc neilga brīža sākusi sarunu ar konkrēto darba devēju un atklājās šausmas.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...