Raimonds Vējonis ir nācis klajā ar svarīgu paziņojumu visai Latvijai

Raimonds Vējonis ir nācis klajā ar kārtējo paziņojumu visai Latvijai, jo pašlaik joprojām nav notikusi valdības izveide. Raimonds Vējonis izteicies par to, ja Jaunās Vienotības politiķim Krišjānim Kariņam kopā ar savu Ministru kabineta piedāvājumu neizdosies iegūt Saeimas vairākuma atbalstu. Tad seko tālākais – Ja šādi notiks tad valsts prezidents Raimonds Vējonis premjera amata kandidātu vairs nemeklēs. Šādi izteicies Vējonis intervijā LNT raidījumā 900 sekundes.

Raimonds Vējonis jau ir pieļāvis iespēju, ka šodien iespējams tiksies ar Krišjāni Kariņu, kā arī iespējams jau oficiāli nominēs viņu premjera amatam, ja tiks saņemti visi vajadzīgie “signāli,” ka tieši Kariņa piedāvātais valdības koalīcijas modelis spētu gūtu tieši Saeimas vairākuma atbalstu.

Taču pats trakākais sāksies tad, ja Krišjāņa Kariņa piedāvātais valdības plāns negūs parlamenta vairākuma atbalstu, tad Raimonds Vējonis, vairs pilnībā neredz jēgu tērētu savu laiku, lai meklētu nākamo kandidātu, vēl no citas politiskās vides.

Jo meklējot nākamo kandidātu, palielinās iespēja, ka nākamais cilvēks tiks atbalstīts vēl mazāk nekā iepriekšējie, tāpēc pašlaik prezidentam ir vēl cits radošais plāns, kā un ko darīt tālāk.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...